У День Соборності на міст Патона приїхав панцирник "Петлюра"

Реконструйований панцирний автомобіль під ім'ям "Отаман Петлюра" взяв участь в акції "Живий ланцюг Соборності", що відбулася в понеділок у Києві. Машина проїхала мостом Патона разом з учасниками акції, які з'єднали береги Дніпра 30-метровим державним прапором України, що стало для них сюрпризом від організаторів.
 
Фото: Виталий Носач, РбК-Украина​
 
"Як і обіцяли, ось наш сюрприз: панцирник "Петлюра", – написав на своїй сторінці у Facebook організатор акції Вадим Васильчук, проілюструвавши своє повідомлення фотографією на тлі панцирної машини в компанії вінницького історика Олександра Федоришена.Машина є копією легендарного панцирного автомобіля "Остін" часів Української революції 1917-1921 рр. Така бойова техніка була на озброєнні, зокрема, в армії УНР і УГА. Копію, максимально наближену до оригіналу, виготовили на базі вантажівки ГАЗ-51 вінницькі майстри. Вперше "Отаман Петлюра" був представлений у Вінниці півтора роки тому.
 

Після завершення акції машину перевезли на Майдан Незалежності, де вона встановлена для загального огляду.

Джерело: zruchno.travel
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Польщі: що варто побачити в країні історичних пам'яток
Мабуть, більшості українців близька Польща. Скажімо, якщо не духом, то територіально — точно:) Безліч людей їдуть в цю країну, якщо не відпочити, то на роботу. А втім, що ви знаєте про сусідню державу? Були чи тільки плануєте там побувати, давайте разом дізнаємося, де, насамперед, треба побувати, аби не марнувати час, та що треба знати про Польщу.
Читати більше