У День Соборності на міст Патона приїхав панцирник "Петлюра"

Реконструйований панцирний автомобіль під ім'ям "Отаман Петлюра" взяв участь в акції "Живий ланцюг Соборності", що відбулася в понеділок у Києві. Машина проїхала мостом Патона разом з учасниками акції, які з'єднали береги Дніпра 30-метровим державним прапором України, що стало для них сюрпризом від організаторів.
 
Фото: Виталий Носач, РбК-Украина​
 
"Як і обіцяли, ось наш сюрприз: панцирник "Петлюра", – написав на своїй сторінці у Facebook організатор акції Вадим Васильчук, проілюструвавши своє повідомлення фотографією на тлі панцирної машини в компанії вінницького історика Олександра Федоришена.Машина є копією легендарного панцирного автомобіля "Остін" часів Української революції 1917-1921 рр. Така бойова техніка була на озброєнні, зокрема, в армії УНР і УГА. Копію, максимально наближену до оригіналу, виготовили на базі вантажівки ГАЗ-51 вінницькі майстри. Вперше "Отаман Петлюра" був представлений у Вінниці півтора роки тому.
 

Після завершення акції машину перевезли на Майдан Незалежності, де вона встановлена для загального огляду.

Джерело: zruchno.travel
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Неймовірні фото тварин, які вміють посміхатися
Часто для того, аби розвіяти смуток, потрібна лише посмішка. Проте посміхатися вміємо не лише ми. Про що це я? Нумо разом переглядати вдало спіймані кадри, коли тварини дарують світові свої посмішки!
Читати більше