ТРУДНОЩІ ПЕРЕКЛАДУ

ТРУДНОЩІ ПЕРЕКЛАДУ

Політика і віра, політичне і соціальне – це з різних опер. Моральна людина політикою не займається, а коли займається, то перестає бути моральною.

Релігія за своєю сутністю є анархічною, а тому її не можна втиснути в рамки держави і демократії. Хто не бачить у цьому протиріч, – той або цинік, або ідеаліст.

Політика руйнує державу, хоча саме політики здебільшого виступають від її імені. Людей, які колись не брали участі в керівництві державою, називали ідіотами. Нині їм знайшли застосування – запроторили у психушки.

Люди з роздвоєною психікою зробили політику прибутковим бізнесом. Вони вже не просто брешуть, а сліпо вірять у власну брехню й переконують у цьому інших.

Прості й звичайні людські цінності залишаються поза зоною їхньої уваги. Вони загубили все найдорожче, що в них було, – і незабаром постануть перед Богом з порожніми душами.

Ми втратили розуміння первісного значення слів. У абсолютній більшості випадків уже вкладаємо в них протилежне значення.

Антиматерії душ розлітаються у Всесвіті з космічною швидкістю і множаться в геометричній прогресії. Потрібен новий Великий Вибух, щоби людство все почало з нуля. На скільки ще соціальних експериментів здатний Бог, щоб створити ідеал?

Анатолій ВЛАСЮК

1 липня 2018 року    

[adSlot8]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Юрко Серга Юрко Серга 9 липня 2018
Релігія – це форма впливу на свідомість мас з метою заволодіння і керування ними. Віра – це зв’язок людини з Богом і з самим собою. В цьому відмінність між релігійними і віруючими людьми, фанатиками і миротворцями.
Три питання до письменника: під пильною увагою автори "Фонтану казок"
У дорослому житті ми так зрідка дозволяємо бути собі слабкими. А що вже говорити про те, щоб іноді відчувати себе дітьми... Ua Modna розпитала авторів, що пишуть для дітей, про їхні принципи, мету творів, а також як правильно батькам вибрати книжку для свого чада.
Читати більше
Успішними не народжуються - ними стають: настанови
Величезний успіх врешті-решт починається з ідеї, але те, що робить ідеї реальністю, — шалене людське бажання. Як правильно розставити пріоритети? Де знайти мотивацію? Секрети успішної людини — у статті.
Читати більше
Бізнес-поради для початківців
Напевно, достатня кількість людей бажає працювати на себе. Натомість вислуховування доган від шефа, підйом зранку, відсутність часу — зазвичай такою є реальність. То, може, варто вже нарешті почати власну справу? Поради для цього — уже у статті.
Читати більше