ТРУДНОЩІ ПЕРЕКЛАДУ

ТРУДНОЩІ ПЕРЕКЛАДУ

Політика і віра, політичне і соціальне – це з різних опер. Моральна людина політикою не займається, а коли займається, то перестає бути моральною.

Релігія за своєю сутністю є анархічною, а тому її не можна втиснути в рамки держави і демократії. Хто не бачить у цьому протиріч, – той або цинік, або ідеаліст.

Політика руйнує державу, хоча саме політики здебільшого виступають від її імені. Людей, які колись не брали участі в керівництві державою, називали ідіотами. Нині їм знайшли застосування – запроторили у психушки.

Люди з роздвоєною психікою зробили політику прибутковим бізнесом. Вони вже не просто брешуть, а сліпо вірять у власну брехню й переконують у цьому інших.

Прості й звичайні людські цінності залишаються поза зоною їхньої уваги. Вони загубили все найдорожче, що в них було, – і незабаром постануть перед Богом з порожніми душами.

Ми втратили розуміння первісного значення слів. У абсолютній більшості випадків уже вкладаємо в них протилежне значення.

Антиматерії душ розлітаються у Всесвіті з космічною швидкістю і множаться в геометричній прогресії. Потрібен новий Великий Вибух, щоби людство все почало з нуля. На скільки ще соціальних експериментів здатний Бог, щоб створити ідеал?

Анатолій ВЛАСЮК

1 липня 2018 року    

[adSlot8]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Юрко Серга Юрко Серга 9 липня 2018
Релігія – це форма впливу на свідомість мас з метою заволодіння і керування ними. Віра – це зв’язок людини з Богом і з самим собою. В цьому відмінність між релігійними і віруючими людьми, фанатиками і миротворцями.
Чи насправді Ван Гог відрізав собі вухо: розбираємо головні версії
Мабуть, найзнаменитіше вухо в історії — вухо голандського художника-імпресіоніста Вінсента Ван Гога, яке він закарбував на автопортреті. Але ось що трапилося з цим вухом — відрізав він собі його сам або йому хтось допоміг це зробити — досі невідомо.
Читати більше