ТРУДНОЩІ ПЕРЕКЛАДУ

ТРУДНОЩІ ПЕРЕКЛАДУ

Політика і віра, політичне і соціальне – це з різних опер. Моральна людина політикою не займається, а коли займається, то перестає бути моральною.

Релігія за своєю сутністю є анархічною, а тому її не можна втиснути в рамки держави і демократії. Хто не бачить у цьому протиріч, – той або цинік, або ідеаліст.

Політика руйнує державу, хоча саме політики здебільшого виступають від її імені. Людей, які колись не брали участі в керівництві державою, називали ідіотами. Нині їм знайшли застосування – запроторили у психушки.

Люди з роздвоєною психікою зробили політику прибутковим бізнесом. Вони вже не просто брешуть, а сліпо вірять у власну брехню й переконують у цьому інших.

Прості й звичайні людські цінності залишаються поза зоною їхньої уваги. Вони загубили все найдорожче, що в них було, – і незабаром постануть перед Богом з порожніми душами.

Ми втратили розуміння первісного значення слів. У абсолютній більшості випадків уже вкладаємо в них протилежне значення.

Антиматерії душ розлітаються у Всесвіті з космічною швидкістю і множаться в геометричній прогресії. Потрібен новий Великий Вибух, щоби людство все почало з нуля. На скільки ще соціальних експериментів здатний Бог, щоб створити ідеал?

Анатолій ВЛАСЮК

1 липня 2018 року    

[adSlot8]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Юрко Серга Юрко Серга 9 липня 2018
Релігія – це форма впливу на свідомість мас з метою заволодіння і керування ними. Віра – це зв’язок людини з Богом і з самим собою. В цьому відмінність між релігійними і віруючими людьми, фанатиками і миротворцями.
ЯК ПОДІЛИЛАСЯ РУСЬ ПІСЛЯ "БАТИЄВОГО ПОГРОМУ"
Жодний відлам українства не спромігся звільнитися від татаро-монгольського ярма власними силами, з утворенням власної династії та держави. Цей факт, незалежно від його причин, означав довготривале зникнення Русі та русичів з політичної карти світу.
Читати більше
Нищівно час диктував: Анна Франк
Анна Франк — одна з найвідоміших жертв Голокосту, яка померла у віці 15 років у концтаборі Берґен-Бельзен. Але вона, як і хотіла, залишила по собі згадку — щоденник, перекладений на 50 мов. До вашого прочитання доля юної дівчинки, яка була змушена швидко подорослішати.
Читати більше
Яскраві цитати Нельсона Мандели
18 липня мало би виповнитися 100 років першому темношкірому президенту Південно-Африканської Республіки, Нобелівському лауреату, одному з найвідоміших активістів у боротьбі за права людини у часи апартеїду - Нельсону Манделі.
Читати більше