ТЕСТ: який ти в стосунках

22 січня 2019
Annie
Багато закоханих пар помилково вважають, що їхня любов подолає все, незалежно від того, як багато злих, негативних і образливих слів вони кидають в обличчя одне одному. Вони вважають, якої б шкоди не завдавали своїм відносинам, у них завжди буде можливість знову повернути любов, яка була колись між ними. На жаль, це не так.

Якщо ваші сварки і конфлікти стають все інтенсивнішими, частішими і тривалішими, ви піддаєте здатність ваших відносин до регенерації серйозному ризику. Всі люди, не важливо, наскільки глибокими і гармонійними є їхні стосунки, можуть говорити одне одному злі й образливі речі, коли вони відчувають загрозу або відчувають фрустрацію. Крім того, багато конфліктів і сваркок повторюються, оскільки вони не були в належний спосіб вирішені в минулому.

Наступні суперечки спалахують з новою силою і стають ще більш руйнівними. Навіть якщо пара здатна швидко помиритися, постійні конфлікти врешті-решт здатні зруйнувати навіть найвідданіше кохання.
За понад сорок років роботи із сім'ями і партнерами, що перебували в тривалих відносинах, автор тесту був свідком тисяч руйнівних конфліктів.
Навіть ті, хто любив і дбав одне про одного, могли кидатися наповненими ненавистю звинуваченнями, не усвідомлюючи шкоду, яку вони тим самим завдають своїм відносинам.
Багато партнерів вважали, що їхню любов ще не зачепив отруйний вплив гніву. Але вона зникне, якщо конфлікти будуть рости. А місце взаємної прихильності займе ворожість, злість і неприязнь.
 
Любов, яка знаходиться під «обстрілом», живе лише якийсь період часу. Чим більше часу пара проводить в сутичках, тим важче їм знову знайти любов, яку вони колись переживали і яку досі сприймають як належне.
Постійні негативні взаємодії впливають на будь-які відносини. Любляче партнерство, яке колись було націлене на досягнення гармонії, легко поранити і важко зцілити.
 
Автор впевнений, що може визначити, як далеко пара зайшла на шляху до розриву, зупинивши їх в розпал суперечки і попросивши оцінити рівень любові, який вони відчувають одне до одного в цей момент.
На жаль, часто партнери не можуть навіть заспокоїтися досить для того, щоб подумати про щось ще. Але ж доля їхніх стосунків залежить від розуміння того, що любов все ще присутнч, не дивлячись на їхню нинішню ворожість.
 
Глибоке взаємне почуття схоже на символічну дитину любові між романтичними партнерами. Вона символізує невинність і запас міцності, які спочатку існують в кожних нових відносинах.
Коли партнери постійно і безвідповідально завдають один одному болю, це те ж саме, що приносити в жертву «емоційну дитину», щоб возвеличити себе над партнером. Сутички врешті руйнують шанси на відновлення відносин.
Унаслідок цієї небезпеки, що насувається, критично важливо, щоб обидва партнери усвідомили, наскільки вони піддають ризику життєздатність власних відносин — з кожним грубим словом чи жорстоким вчинком. Вони повинні розуміти, що будь-яке кохання, навіть найпрекрасніше, не здатне витримати постійн сутички і сварки.
Щоб допомогти парам точно оцінити, наскільки їхній зв'язок близький до того, щоб втратити свою здатність до регенерації, автор розробив наступний тест.
Де він просить обох партнерів відповісти на наступні запитання і потім порівняти їхні відповіді.
Оцінка вашої любові/ опірність конфлікту.
Тест містить 10 запитань, за відповідь на кожне ви отримуєте від 1 до 5 балів, використовуючи наступний ключ:
1.Просто зараз.
2. Скоро.
3. Найближчим часом.
4. Пізніше.
5. Ніколи.
 
1. Коли ви розумієте, що конфлікт сильно ранить почуття вашого партнера, як зашвидко ви готові його припинити?
2. Якщо ваш партнер говорить вам, що варто припинити лаятися, як зашвидко ви готові відмовитися від своєї потреби перемогти?
3. Коли конфлікт закінчено, як зашвидко спробуєте розібратися, в чому була його причина?
4. Якщо ви відчуваєте, що ваш партнер нападає на вас і ранить ваші почуття, коли ви попросите його припинити ображати вас?
5. Скільки часу вам потрібно, щоб прийняти на себе відповідальність за власний внесок у виникнення конфлікту?
6. Якщо ви боїтеся, що сварка загостриться, коли ви зважитеся поговорити з партнером про власні думкки і почуття?
7. Коли ви відчуваєте себе готовим поговорити з партнером про те, що сварки руйнують вашу здатність відродити любов, яка була між вами?
8. Якщо ви відчуваєте, що ваші емоції виходять з-під контролю і ви можете серйозно образити вашого партнера, коли ви будете здатні знову управляти ними?
9. У розпал або після конфлікту, коли ви зможете сказати партнеру, що як і раніше любите його або її?
10. У розпал або після конфлікту, коли ваш партнер може сказати вам, що він (вона) все ще любить вас?

Порахуйте набрані вами очки:

1-10 — ваша любов залишається незмінною. Ваш партнер піклується про ваші почуття більше, ніж про своє бажання перемогти в суперечці.
11-20 — ви починаєте сумніватися, відчуваючи, що якась частина ваших стосунків дуже страждає від проявів гніву.
21-30 — конфлікти починають забирати найкраще з ваших відносин і заподіювати вам більше шкоди, ніж вони можуть винести.
31-40 — ви перебуваєте в небезпечній близькості від того, щоб стерти ту прихильність і відданість, яка є у вас одне до одного. Вам все важче відновити любов, якою ви колись насолоджувалися.
41-50 — якщо ви терміново не зробите що-небудь з вашим протиборством, ваша любов піде.

Усі пари сперечаються і сваряться час від часу, але конфлікти бувають як продуктивними, так і деструктивними. Уміння знаходити істину через суперечки і розбіжності може зробити будь-які відносини цікавими і захоплюючими.
Але це вірно тільки в тому випадку, якщо любов між партнерами досить сильна, щоб протистояти тиску сварок.
Якщо партнери забувають, що вони люблять одне одного, коли сваряться, вони ставлять під загрозу стійкість своєї любові. Усвідомивши, на якій стадії вони знаходяться, партнери можуть задуматися над тим, як досягти більш гармонійного зв'язку.
Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

На що звертати уваги при виборі чоловічого гаманця
Банкноти, кредитки, візитні картки, посвідчення водія та сезонні квитки — це все наші щоденні супутники, які повинні бути легко доступними і, бажано, організованими. Для цих цілей ми купуємо гаманці, які б вигідно перегукувалися з нашим стилем життя.
Читати більше
15 отруйних рослин, які швидше за все є у вашому домі
Не варто забувати, що не всі домашні рослини такі безпечні, як ми звикли про них думати. Ми зібрали для вас найпоширеніші кімнатні квіти, які можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю.
Читати більше