Тест: що приведе вас до щастя та успіху?

22 лютого 2019
Annie

Часто ми не знаємо який зробити крок, що робити далі, щоб знайти успіх. Буває, ми не можемо зважитися на якийсь вчинок. А іноді ми й зовсім заплутуємося в усьому своєму житті. Цей тест допоможе вам почути голос своєї підсвідомості, отримати свою підказку від Всесвіту.

Виберіть картинку.

Картинка 1

Якщо ви вибрали картинку під номером 1, ви на правильному шляху. Ви дуже практична, приземлена людина і слухаєте голос свого розуму. Ви обов'язково прийдете до своєї мети, оскільки вами рухає внутрішня впевненість у своїх силах, працьовитість, організованість. Для здобуття щастя і успіху вам потрібно обов'язково поєднати сміливу ідею і практичність.

Картинка 2

Зображення під номером 2 вказує на те, що ваше щастя і успіх поруч, але ви його не помічаєте. Простягніть руку, подивіться на всі боки. Що ви бачите? Обов'язково спостерігайте за тим, що відбувається протягом всього дня. Яке ж чудове ваше життя! Можливо, вже скоро ви побачите знак, який приведе вас до щастя. Важливо тільки бути уважними і відкритими.

Картинка 3

Щастя і успіх чекають вас в абсолютно нових місцях. Нова поїздка, подорож, спілкування з новими людьми або перебування в нових місцях - ось що принесе вам щастя. Ваш успіх прийде тоді, коли ви опинитеся в нестандартному місці. До вас незабаром може надійти якась нова інформація, яка багато що змінить.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як стати письменником? — 5 книг, в яких про це можна дізнатися
У цих книжках — майже все про письменництво: від щоденної праці до кохання класиків. При цьому, що саме для нього означає "література", кожен з авторів розуміє по-своєму, тож на відміну від "офіційних" часів можемо вибирати.
Читати більше
7 елементарних кроків до екологічного життя
Сьогодні українські сміттєзвалища вже переповнені, культура переробки сміття ще тільки на початковому етапі формування, а виробники й надалі пакують свої товари в пластик та упаковку, яку, навіть при бажанні, неможливо переробити.
Читати більше