Сила паспорта: які позиції займає Україна на карті світу відкритості кордонів

1 березня 2018
Редакція
Вперше за п'ять років азіатські країни обігнали Німеччину за "силою паспорту" - тобто кількістю країн, в які можуть вільно в'їжджати їхні громадяни. Для жителів Сінгапуру та Південної Кореї відкриті кордони 162 країн. Україна також займає досить непогані позиції: її громадяни мають доступ в 124 країни світу. Про це свідчать дані рейтингу, складеного фінансовою консультаційною фірмою Arton Capital.

Всього в рейтингу 96 позицій і 193 країни-учасника + 6 територій (Гонконг, Косово, Ватикан та інші). Україна знаходиться на 32 місці за кількістю країн, в які її громадяни можуть в'їжджати без віз або з візою по прибуттю. Для порівняння, Росія - на 40 місці (111 країн), Білорусь - на 60 (72 країни). США і Канада посідають 6 місце (158 країн).

ain.ua

Варто зазначити, що лише в 90 країн зі 124 українці можуть в'їжджати абсолютно вільно, але в інші 34 необхідно отримати візу по прибуттю. В індивідуальному рейтингу наша країна займає 65 місце. Всього в ньому 199 позицій.

ain.ua

У рейтингу враховані зміни, які відбулися в 2017 році, зокрема отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом. Це відкрило нам двері в 34 країни, в які раніше необхідно було отримувати візи. Кращого результату за минулий рік досягла тільки Грузія (+38 країн).

ain.ua

Що стосується відкритості українських кордонів для відвідувачів з-за кордону, то тут Україна на 45 позиції, разом із Боснією і Герцеговиною та Перу: країна готова прийняти громадян зі 100 інших країн, всім іншим доведеться заздалегідь отримати візу.

Для порівняння, країни Євросоюзу - на 50 позиції (безвіз з 93 країнами), Білорусь і Великобританія - на 52-му (91 країна), Росія - на 78-му (44 країни), а США - на 79 (43). Всього в рейтингу відкритості власних кордонів 99 позицій. Найбільш закритими є Афганістан і Північна Корея.

ain.ua

Джерело: ​ain.ua

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше
Проект «Всі. Свої» проведе спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів
Проект «Всі. Свої», який об'єднав найбільшу кількість українських брендів на одній платформі, організовує спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів. Поки Київ прийматиме тисячі туристів, 24-27 травня свої двері на Хрещатику відкриє Ukrainian Design Market.
Читати більше