Сила паспорта: які позиції займає Україна на карті світу відкритості кордонів

1 березня 2018
Редакція
Вперше за п'ять років азіатські країни обігнали Німеччину за "силою паспорту" - тобто кількістю країн, в які можуть вільно в'їжджати їхні громадяни. Для жителів Сінгапуру та Південної Кореї відкриті кордони 162 країн. Україна також займає досить непогані позиції: її громадяни мають доступ в 124 країни світу. Про це свідчать дані рейтингу, складеного фінансовою консультаційною фірмою Arton Capital.

Всього в рейтингу 96 позицій і 193 країни-учасника + 6 територій (Гонконг, Косово, Ватикан та інші). Україна знаходиться на 32 місці за кількістю країн, в які її громадяни можуть в'їжджати без віз або з візою по прибуттю. Для порівняння, Росія - на 40 місці (111 країн), Білорусь - на 60 (72 країни). США і Канада посідають 6 місце (158 країн).

ain.ua

Варто зазначити, що лише в 90 країн зі 124 українці можуть в'їжджати абсолютно вільно, але в інші 34 необхідно отримати візу по прибуттю. В індивідуальному рейтингу наша країна займає 65 місце. Всього в ньому 199 позицій.

ain.ua

У рейтингу враховані зміни, які відбулися в 2017 році, зокрема отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом. Це відкрило нам двері в 34 країни, в які раніше необхідно було отримувати візи. Кращого результату за минулий рік досягла тільки Грузія (+38 країн).

ain.ua

Що стосується відкритості українських кордонів для відвідувачів з-за кордону, то тут Україна на 45 позиції, разом із Боснією і Герцеговиною та Перу: країна готова прийняти громадян зі 100 інших країн, всім іншим доведеться заздалегідь отримати візу.

Для порівняння, країни Євросоюзу - на 50 позиції (безвіз з 93 країнами), Білорусь і Великобританія - на 52-му (91 країна), Росія - на 78-му (44 країни), а США - на 79 (43). Всього в рейтингу відкритості власних кордонів 99 позицій. Найбільш закритими є Афганістан і Північна Корея.

ain.ua

Джерело: ​ain.ua

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше