Сила паспорта: які позиції займає Україна на карті світу відкритості кордонів

1 березня 2018
Редакція
Вперше за п'ять років азіатські країни обігнали Німеччину за "силою паспорту" - тобто кількістю країн, в які можуть вільно в'їжджати їхні громадяни. Для жителів Сінгапуру та Південної Кореї відкриті кордони 162 країн. Україна також займає досить непогані позиції: її громадяни мають доступ в 124 країни світу. Про це свідчать дані рейтингу, складеного фінансовою консультаційною фірмою Arton Capital.

Всього в рейтингу 96 позицій і 193 країни-учасника + 6 територій (Гонконг, Косово, Ватикан та інші). Україна знаходиться на 32 місці за кількістю країн, в які її громадяни можуть в'їжджати без віз або з візою по прибуттю. Для порівняння, Росія - на 40 місці (111 країн), Білорусь - на 60 (72 країни). США і Канада посідають 6 місце (158 країн).

ain.ua

Варто зазначити, що лише в 90 країн зі 124 українці можуть в'їжджати абсолютно вільно, але в інші 34 необхідно отримати візу по прибуттю. В індивідуальному рейтингу наша країна займає 65 місце. Всього в ньому 199 позицій.

ain.ua

У рейтингу враховані зміни, які відбулися в 2017 році, зокрема отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом. Це відкрило нам двері в 34 країни, в які раніше необхідно було отримувати візи. Кращого результату за минулий рік досягла тільки Грузія (+38 країн).

ain.ua

Що стосується відкритості українських кордонів для відвідувачів з-за кордону, то тут Україна на 45 позиції, разом із Боснією і Герцеговиною та Перу: країна готова прийняти громадян зі 100 інших країн, всім іншим доведеться заздалегідь отримати візу.

Для порівняння, країни Євросоюзу - на 50 позиції (безвіз з 93 країнами), Білорусь і Великобританія - на 52-му (91 країна), Росія - на 78-му (44 країни), а США - на 79 (43). Всього в рейтингу відкритості власних кордонів 99 позицій. Найбільш закритими є Афганістан і Північна Корея.

ain.ua

Джерело: ​ain.ua

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше
Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше