Справжня казка (1 млн. р. до н.е.) 
... Величними і сильними були діти її. Справжніми земними богами. Вічними творцями. Наділені силою думки живою. Знаннями про зв’язки між собою та всесвітом володіли. Жили в єдиному тілі своїм, захищені простором. На Землі, що для них Мати сотворила. З розумом кмітливим і серцем знаючим. Само зціленням і регенерацією тіла фізичного володіли. Почуттями та емоціями енергію оживляли,–  ту, що з вишини до них текла. І Всесвіт був їм вдячний.

На допомогу людям приставлені були небесні діти, котрі допомагали людям творчі задуми матеріалізувати. Як слуги їм були. Не наділені були почуттями, енергій оживляти не могли, не мали цінності, рівної Людині. А світ тримається на обміні енергіями. Коли з неї трансформуються події, тоді енергії нема вже ... А Людина, емоцією своєю прореагувавши, знову її оживляє. І летить вона у світло чи у тьму, в залежності від того, як вирішив земний бог. А потім повертається назад силою і вірою небаченою в себе, у присутність іскри материнської.

В образ людини могли перевтілюватись слуги. Входили у стосунки з красунями земними, народжувались у них діти голубої крові. Захотіли вони царювати, і  щоб нащадки їхні керували земними богами.

План задумали  не з легких. Бо, як поставити на коліна самодостатнього бога? Та все ж, спокуса не відпускала, бо діти росли... Небесні діти жорстокими стали. Навіть поміж собою воювали. А людина і далі могутня! Не поскупилась Мати. Літають собі – як під небесами, так і світами іншими, на планети далекі. Такого не обманеш, того що думки читає! Страх не відомий їм, ні жадоба,  ні пиха, ані покора. Бо вільні! І про небезпеку один одного відразу повідомляють думкою своєю.

Тоді слуги за дитятко взялись, що тільки вчитись починало. Самі не мали права устрої змінювати. Тому дали малій богині  зброю,– таку, щоби вона з цікавості природної відкрила четвертий вимір, де паразити жили. І з дозволу людини це почалось. Перелетіли, підселились, почали поїдати нашу оболонку, що сіяла... Боги стали поодинці, втратили загальну силу, потім заснули... І слуги царювати стали... Правда, не боги вже перед ними стояли на колінах, не цього вони бажали спочатку. Та сталось так, як сталось. Думкою переробили ДНК людини,– розплели антенку, що зв’язувала їх з Матір’ю. Тільки здатність розмножуватись без зміни залишилась. Там вся інформація про Всесвіт, кров і сім’я, як була. Уже царі не переймались, що люди зможуть прочитати цей аналог,– знали, що «нові» вже не живуть тілом єдиним, бачать тільки стать фізичну, а інших тіл своїх не помічають. То й не літають більше...  
  
Помічників царі послали творити уклади земні. Щоб зрозумілі нерозумним, сліпим рабам для виконання...
Чому це Мати допустила, не відомо нам. Плану масштабного  не можемо ми помістити в головах наших, бо розірве. А те, що трапилось,– наче експеримент лабораторний. Всім дали вибір, і пустилося все, як вода...

Епоха нашого падіння скінчилася війною між тими, кого не вдалося зламати та слугами царів. Неначе змій з вогню обкутав Землю. Для людей вона відкрила  свій  підземний світ. Частина богів врятувалась. Багато перейшли через портал  між світній. Тепер є серед нас та на планетах дальніх, здебільшого в сузір’ях Ведмедя.

Творець нас не покинув. План новий для нашого повернення створив. Всі цінності, якими наділив нас, залишились нам у спадок. Богами створені, богами й залишились,– тільки сплячими.

З’явились нові риси у людини. Чужі створіння посіяли в серцях людини злість, щоб мати вдосталь їжі. Лишила Мати нас на хвильку тільки, щоб подивитися, як будемо шукати вихід. А те, що не тривожиться занадто, говорить про таке, що ми змогли вернутись. І у майбутньому є варіант, коли ми знову – боги.

...І тепер нащадки злодіїв колишніх все відають, знання людей ховають. Їх залишилося тринадцять – тих, хто керує цілим людством. Не всі підтримують діяння своїх предків, і радо б поділилися знаннями. Та сталось так, що інфіковані тепер усі... Кому і як віддати? Адже, спочатку потрібно змінити свідомість...

Земні боги чужими тепер живуть думками, їм звірі не дають прокинутись. Наглядають, щоби програма гибелі людини виконувалась вчасно – з пелюшок!

Все ж, Мати наша вірить, що ми згадаємо свою величність! 
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гаврищук Галина Гаврищук Галина 20 травня 2016
Дякую, Марино.Вибачте, якщо я не вірно висловилась. Моя думка. що стосувалась фанатиків жодним чином не була адресована вам,бо у вашому запитанні не було осуду. Та відповідь. яку я надала, пояснює, що джерелом інформації не була Біблія, оскільки боже слово нашої епохи описує події на пів мільйона років пізніше. Із 40 знайдених манускриптів у Біблію ввійшли два неповних. Все інше заховане. Але є живі джерела знань, які несуть в собі всю існуючу інформацію. Відповіді має право взяти кожна людина, бо це наш спадок.Проблема тільки в тому, що нам нав'язали страх перед пізнанням, як гріх чи для того щоб люди залишались рабами. Сильним народом не покеруєш і не обманеш. До речі, у Біблії також говориться:" навіщо твоїй волі судимою бути чужою совістю"(1 послання коринфянам, гл 10\ст.29) Тобто людина сама по своїй совісті визначає свій внутрішній стан і тільки тоді відчуває від кого їй прийшла інформація.
Ти маєш право творити все на власний розсуд.
Лиш розрізняти маєш точно від кого чуєш ти підказки...
Не забувай,– якщо після вагань нелегких на серці в тебе камінь тяжкий,
Невпевненість і страх, тривога – чого питатись – так все ясно!

Марино,я відчувала вашу щирість і відповім на запитання. Але зрозуміти ви зможете тільки маючи справжнє бажання.( В Біблії -- кожне слово правда, але її також треба читати серцем між рядками)

"– Якщо поставиш перед собою ціль космічного масштабу, всі сили світла злетяться тобі на допомогу, і відповіді зможеш осягнути. Тільки не бійся, страх видумали люди.
– А як я зрозумію, чи правильна це відповідь? Від кого? Відомо, нам шепотіти може щось, що не є світло?
– Якщо на серці твоїм радість, і світ обняти хочеш ніжно, творити хочеш і сміятись, будь певна – ти не помилилась. А руки опустились, тяжко, чи лють якась, неспокій чи тривога,– сама знаєш звідки. А шкоду зробиш словом своїм,– то не моє воно!
Записувала далі не мислячи, як під диктовку. Потім написане розбирала, таке що невідомим мені було раніше.
– Чому писати стала я віршами? Я не поет, і римою не захоплювалась надто.
– Віршоване слово чисте. Із вишини воно, із сфери неземної. Послання людям шлються легкими хвилями всіх фраз. Тонкі тіла їх відчувають тоді, як вухо нерозумне. Заставить воно здригнутись вашу оболонку без відома тіла земного. Бо блок на вас,– його потрібно зняти. І паразитам незрозуміле, не будуть контролювати."

.конкретніше не вмію. Попробуйте прочитати текст церковним ритмом. Буде зрозуміліше... З повагою,Галина
Марина 20 травня 2016
Галино, не розумію , чому прості без підтексту питання спровокували таку агресію( доречі ви так і не відповіли на питання)
В мене і в думках не було вас судити , тим паче що тільки Бог може судити людей (ви прирівняли цікавість до осуду, чи мені здалося). Визнайте, що в даному випадку ви мене осудили "За звичай, такі люди не вміють прощати, не вміють любити, а тільки судити, судити, судити..." . Моя думка , щодо вашого першого повідомлення . Легенда завжди залишиться легендою. Все таки я схильна більше довіряти Біблії( в біблії все описано, доречі легенда має щось трохи з Біблії, але у викривленому варіанті. І якщо ви читали Біблію , то зрозумієте що така легенда, вигідна тільки Сатані. Так люди були створені по подобі Бога, але через гріхопадіння вони втратили всі уміння, і опустилися до самого низу( що навіть маленька собачка може вкусити її). І це правильно. Адже творіння повинне знати своє місце , і бути вдячному Творцеві. І тому, тут на землі , ми повинні жити достойно ,та покаятися за всі гріхи( вони є у всіх без винятку), щоб Бог побачив нас і завжди знаходився біля нас у цьому мінливому і далекоооо не ідеальному світі).
. Якщо я вас ненароком образила , - вибачте! І поясніть, або головне, дайте відповіді на запитання ( адже є природнім поцікавитись у людини що вона хотіла сказати , і в результаті вступити в дискусію) . Чекаю на продовження дискусії:)
Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше