Серія книг "Лагідні сторінки": Як виростити щасливу дитину

30 серпня 2017
Редакція
У віці від двох років дитина починає розуміти думки, погляди і бажання інших людей. Малюк починає відрізняти почуття людей навколо від власних емоцій. Приблизно в цьому ж віці дитина починає розуміти, що думають і відчувають персонажі книг. Саме тому батькам дуже важливо не пропустити цей період і подбати про всебічний розвиток малюка.

Здатність розрізняти емоції інших людей називається емоційним інтелектом (EQ). Це відносно нове поняття у порівнянні з вже популярним IQ. Емоційний інтелект важливий для щасливого свідомого і повноцінного життя дитини. Він важливий для того, щоби будувати гармонійні відносини зі своїм оточенням. Найдієвішим способом розвитку емоційного інтелекту в дитинстві є спільне читання разом із батьками. Малюк зазвичай ще не вміє читати самостійно, тож він сприймає інформацію завдяки інтонації батьків та ілюстраціям із книг. Під час читання виникає ефект "занурення" в книгу. Тобто дитина уявляє себе на місці героя й переживає його емоції. Такий ефект не виникає під час перегляду телевізора або в процесі комп’ютерної гри.
 
Серія "Лагідні сторінки" видавництва "Ранок" створена спеціально для розвитку емоційного інтелекту дитини. Розрахована на дітлахів від 2 років, вона стане чудовим помічником для батьків. Серія почалася з творів талановитого бельгійського художника Квентіна Ґребана. "Сюзетта", "Сюзетта. Подарунок для матусі", "Меллі", "Подарунок для Ліфі" — ці і ще більше 50 його книжок стали гарними друзями дітлахів із багатьох країн світу.

Малюнки художника були визнані найкращими на щорічному книжковому ярмарку в Болоньї. Особливість книг серії "Лагідні сторінки" — це неймовірна привабливість і зрозумілість їхніх героїв, які навчають читачів долати повсякденні труднощі.

Сонечко Сюзетта, яка загубилася та шукає свою матусю, або намагається знайти для неї подарунок, показує кмітливість і силу волі.

Бджілка Меллі знаходить вихід зі складної ситуації й навіть допомагає своїй великій родині знайти мед!

Батько маленької мишеняти Ліфі вирушає заради донечки у небезпечне велике місто, бо немає нічого неможливого для того, хто любить.До персонажів книг мимоволі відчуваєш симпатію. Варто лише подивитися на оксамитово-акварельні малюнки: великі довірливі очі, дитячу наївність, допитливість і відкритість до навколишнього світу. Цим героям віриш, співчуваєш, співпереживаєш і проживаєш разом із ними їхні історії. Сам Ґребан не раз зазначав у інтерв’ю, що його надихає світ навколо, а він просто намагається його передати. До речі, книги Квентіна починаються з малюнка. Книги, на початку створення яких була емоція, просто не можуть не викликати емоції в дитини. Це основна "родзинка" серії "Лагідні сторінки".

Поступово серія доповнилася книгами інших авторів і художників: "Ось і вона", "Історія про вовка", "Великий злий вовк, який хотів, щоб його любили". В усіх цих книжках тендітність і зворушливість малюнків чудово поєднується з тонким гумором і живими емоціями. Герої творів потрапляють у ситуації, у які може потрапити в майбутньому й сама дитина, і наприкінці успішно вирішують їх. Дитина стежить за подіями, співпереживає персонажам і тим самим підсвідомо вчиться долати власні труднощі.

Книги серій "Лагідні сторінки" надають почуття емоційної захищеності та любові, що допоможе батькам виростити щасливу, талановиту й відкриту світові дитину.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Готуй попкорн: новинки кінематографа 2019 року!
2019 рік презентує нам чимало новинок у сфері кіно: нова робота Квентіна Тарантіно, історичні блокбастери, фільми кіновсесвіту Marvel, захоплюючі трилери, кіноадаптації культових мультфільмів від Disney. UA Modna розповість тобі про 10 найочікуваніших фільмів 2019 року.
Читати більше
Другий Святвечір: готуйте Голодну кутю, не їжте до вечері і не підслуховуйте розмови тварин
Завершальним акордом різдвяно-новорічних свят є Голодна кутя, голодний Святвечір, надвечір’я Богоявлення або хрещенський святвечір, що відзначається 18 січня.
Читати більше