Рік тому із життя пішов художник Сергій Якутович

27 червня 2018
Редакція

27 червня 2017 року з життя пішов художник Сергій Якутович. Ми вважаємо важливим нагадати вам про цю дату через кілька причин. Ім'я Якутовича є надто значним і вирішальним для українського мистецтва та культури. 

Звісно, згадувати про людину не варто тільки один раз на рік. Для нашої команди смерть Сергія Якутовича стала справжнім поштовхом для систематичної роботи над спадщиною всієї мистецької родини, що вилилося в медіа-проект Yakutovych Academy та видання "Професія: художник. Книга про Сергія Якутовича".


Однак сьогодні особливий день – тому ми запрошуємо долучитися до пам'яті митця всіх.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Хантер-малювака: як собака отримав за свої картини 5000$
Ласкаво просимо в Інтернет, де ви можете дізнатися, що навіть собаки краще малюють, ніж ви. Сьогодні ми розповімо вам про Хантера, собаку породи МІБ-іну, який створює абстрактні картини і вже має тисячі шанувальників в соціальних мережах.
Читати більше