Рік тому із життя пішов художник Сергій Якутович

27 червня 2018
Редакція

27 червня 2017 року з життя пішов художник Сергій Якутович. Ми вважаємо важливим нагадати вам про цю дату через кілька причин. Ім'я Якутовича є надто значним і вирішальним для українського мистецтва та культури. 

Звісно, згадувати про людину не варто тільки один раз на рік. Для нашої команди смерть Сергія Якутовича стала справжнім поштовхом для систематичної роботи над спадщиною всієї мистецької родини, що вилилося в медіа-проект Yakutovych Academy та видання "Професія: художник. Книга про Сергія Якутовича".


Однак сьогодні особливий день – тому ми запрошуємо долучитися до пам'яті митця всіх.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше