Рік тому із життя пішов художник Сергій Якутович

27 червня 2018
Редакція

27 червня 2017 року з життя пішов художник Сергій Якутович. Ми вважаємо важливим нагадати вам про цю дату через кілька причин. Ім'я Якутовича є надто значним і вирішальним для українського мистецтва та культури. 

Звісно, згадувати про людину не варто тільки один раз на рік. Для нашої команди смерть Сергія Якутовича стала справжнім поштовхом для систематичної роботи над спадщиною всієї мистецької родини, що вилилося в медіа-проект Yakutovych Academy та видання "Професія: художник. Книга про Сергія Якутовича".


Однак сьогодні особливий день – тому ми запрошуємо долучитися до пам'яті митця всіх.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Неймовірні фото тварин, які вміють посміхатися
Часто для того, аби розвіяти смуток, потрібна лише посмішка. Проте посміхатися вміємо не лише ми. Про що це я? Нумо разом переглядати вдало спіймані кадри, коли тварини дарують світові свої посмішки!
Читати більше
Гемінґвей: 10 цитат письменника, що наштовхують на роздуми (фото)
Він любив котів і дайкірі, у молоді роки займався боксом, був гірськолижником, яхтсменом, мисливцем, письменником, військовим кореспондентом... а в результаті вкоротив собі віку. До вашої уваги топ-10 цитат Гемінґвея в картинках.
Читати більше