Писати сильно тебе навчать саме ці книги!

26 лютого 2018
Аня Остапчук

Писати - означає думати на папері. І думати правильно. Звісно, з перших сторінок у вас не вийде ідеального тексту, але все відточується роками. Ми, у свою чергу, зібрали для вас декілька книг, котрі є хорошим поштовхом та вчителем у цій непростій справі. 

Вільям Зінсер "Як писати добре. Класнична інструкція зі створення нехудожніх текстів"

"Впершу чергу пишіть для себе!" ​

Ця книга дуже популярня серед людей, які хочуть навчитися писати​. Адже пвтор справді показує як потрібно і не потрібно це робити. 

Авторитет Вільяма Зінсера говорить про нього багато. Письменник, редактор та викладач - так, це все про нього. Висновок наступний - довіряти йому можна, не думаючи! Це наче інструкція, яка підказує та скеровує у потрібному напрямку.

"Пиши сильно"

Писати сильно - це талант, який письменники відточують роками! ​

Воркбук з детальними порадами, як написати книгу. Читається за один захід! Повірте! Крута, практична і цікава. Тут гарно розписано про теми, жанри, сюжети та багато іншого. Власне, того, що стосується створення книг. Аж захотілось написати власну...

Крім цього, тут присутні вправи. Вправи, запитаєте є? Так, і вони дуже цікаві. Наприклад: перепишіть улюблений вірш чи пісню, заміняючи наявні слова на синоніми; пригадайте останні прочитані книжки й придумайте на основі трьох із них новий сюжет тощо. Одним словом, цікаво та корисно, бо такі завдання тренують вашу фантазію та внутрішнього письменника.

Що ще цікавого? Є поради відомих українських письменників. І справді, корисні та хороші поради, а не здогадки чи щось на подобі...


Стівен Кінг "Про письменство"

Автор книги - король жахів, і цим все сказано. "Про письмо" - історія про важкий творчий шлях Кінга. Перші літературні потуги та відмови, перший успіх та світова слава... Умовно книгу можна поділити на дві частини: у першій автор розповідає про дитинство та описує початок своєї творчої дороги; друга частина - практична, а саме поради, проілюстровані власним досвідом письменника. Ба більше, тут є авторські рукописні примітки.

"ПИСЬМОНАВТИКА" Тетяна Стус

Вчитися завжди краще змалечку.​

Книга Тетяни Стус - це такй собі воркбук, де зібрано теорію та практичні завдання з креативного письма для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Що класно, тут є також поради від відомих українських дитячих письменників: Івана Андрусяка, Лесі Вороніної, Ірен Роздобудько та інших. Крім того, воркбук вміщує словник літературознавчих термінів, адаптований для дітей. 

"Пиши, скорочуй. Як створити сильний текст" Людмила Саричева та Максим Ільяхов

Цього року ця книга заполонила усі прилавки! І не даремно. Адже, вона допомагає опанувати практично будь-який різновид тексту – вчить створювати переконливі листи, розсилки, від яких не відписуватимуться клієнти, притомні рекламні оголошення та супровідні листи, на які роботодавець зверне увагу. Автори розповідають, як важливо позбуватися зайвого тексту, не бути зарозумілим, називати речі своїми іменами та писати енергійно. Себто, ви отримуєте чіткий план по створенню крутого тексту, знатимете, що таке стоп-слова, як їх влучно використовувати. Крім того, коротко та лаконічно описано 10 правил сильного тексту. Одним словом, все, щоб ви зуміли гарно та круто писати.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com