П'ять українських IT-компаній увійшли до світового рейтингу

18 жовтня 2016
Редакція
Американська дослідницька компанія Clutch опублікувала актуальний рейтинг найкращих компаній-розробників у сфері інтернету речей (IoT).
 
uapost.us
 
Всього в ньому згадано 35 компаній з усього світу, з яких аналітики вибрали топ-8 лідерів, котрі давно зарекомендували себе в цій ніші. З цієї вісімки три позиції належать українським IT-компаніям, а саме компанії Stanfy і львівським аутсорсерам Lemberg Solution і Eleks.

Рейтинг лідерів серед IoT-розробників

У таблиці по кожній компанії наводиться оцінка чотирьох параметрів: посилання, відгуки клієнтів, представленість на ринку та фокус на інтернет речей.
 
uapost.us

Також аналітики склали список "конкурентів" - компаній, фокус яких на IoT нижче, ніж у лідерів, однак при цьому вони демонструють високу якість надання послуг. Тут засвітилася ще одна українська IT-компанія Eastern Peak Software (Київ). А в загальний рейтинг також потрапила львівська Devabit Львів. Таким чином з 35 найкращих у світі IoT-розробників п'ять місць займають українці.

Також до рейтингу ввійшли американські, канадські, британські компанії та аутсорсери з Китаю, Індії, Польщі та Білорусі.
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше