ПРОРОЦТВО ВОЛХВІВ НА СТАРОКИЇВСЬКІЙ ГОРІ

19 квітня 2014
Ꙗсьноокъ
Говориться: 

"Зібралися Волхви на Старокиївській горі і було їх 1000."

І думали вони, що робити з чужевірцями, котрі на землі наші йдуть, чужу віру обманом і силою несуть. Могли вони одною думкою їх знешкодити і були такі пропозиції, але головний Волхв сказав:

- Судите ви як вітязі, а маєте як Волхви велемудрі!" І показав їм майбутнє Русі, і гірко вони плакали бо побачили море бід, війн, хворіб і напастей, котрі звалилися на Русь разом з чужою вірою, але зрозуміли, що на все своє місце і час.

Тому пішли вони у вогонь і вознеслися щоб звідтіля допомагати своїм нащадкам пережити лихоліття, а перед цим прорекли, що:

"- ПРОЙДЕ 1000 РОКІВ І ЗГАДАЮТЬ НАЩАДКИ НАШІ ПРЕДКІВ СВОЇХ! ЗГАДАЮТЬ ПРЕДКІВ, ЗГАДАЮТЬ СВОЇ ЗВИЧАЇ І СВОЮ ВІРУ! ПОВЕРНУТЬСЯ НАЩАДКИ НАШІ ДО СИЛИ СВОЄЇ І РОДУ СВОГО! І НАСТАНЕ ТОДІ ВРЕМЬЯ БЛАГОДЕНСТВІЯ НА ЗЕМЛЯХ СЛАВЯНСЬКИХ НА 10000 ЛІТ!"

Тож бачимо ми як зповнюється сьогодні прадавнє пророцтво волхвів. Після настання 90-х років люди почали цікавитися своїми звичаями, почали повертатится до своїх традицій і здобули ми незалежність, але незалежність ця поки що ілюзорна бо нема ще повного усвідомлення свого Роду і своєї віри, нема осмислення знань Предків. Тому нема незалежності ані духовної, ані політичної, ані економічної! Але з кожним днем ситуація змінюється! І не дивлячись на протидію темних родів, рухається Рід слов'янський до Відродження!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кримінальне право на Січі. Смертна кара
Козацьке право було дійсно суворим. Поблажливо ставлячись до минулого осіб, які записувалися в козаки, запорожці жорстоко карали за порушення своїх порядків. Навіть крдіжка могла завершитися для злочинця стратою...
Читати більше