ПРАВОСЛАВНЕ РІЗДВО: ВІТАННЯ

Для когось Різдво - звичайне свято затишку. Для когось - радість народження Ісуса Христа. Для мене ж, це щось більше, ніж свято. Тільки в цей день, на відміну від Нового Року, можна відчути себе по-справжньому в безпеці. 

Перед святом віруючі тримають Різдвяний піст сорок днів. Переддень свята зветься святвечором, в цей день потрібно тримати суворий піст. В Україні в цей вечір готують дванадцять пісних страв. Згідно з переказами, обов'язковою умовою було нагодувати всіх домашніх тварин, оскільки ангел зходить з неба і запитує кожну тваринку, чи не голодна вона - і, якщо так, то поганого господаря чекають біди. 

Затишок і чарівні моменти Різдва проявляються для кожного по-різному. Православні і глибоко віруючі люди, які перебувають на службі в церкві, сприймають це як тимчасове піднесення до Бога, після якого пишно святкують народження їх Господа. 

Так ось, в цей день, я бажаю всім тільки добра, і щоб все бажання в чарівну ніч обов'язково збулися!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

26 Book Forum — 7 книг, які варті вашої уваги
Одна з важливих подій в літературному житті — це Форум видавців, який цього року відбувається 18-22 вересня у Львові. Зазвичай на ньому представлено чимало цікавих книжок. Утім, серед них є такі, про які можна сказати, що вони заслуговують на найпильнішу увагу.
Читати більше