Потрібна допомога дитині

7 березня 2018
Редакція
Потрібна допомога Максимову Іллі!
Діагноз хлопчика – гострий, тепер уже хронічний, гломерулоніфрит (нирки не виконують свої функції).
В Україні допомогти дитині не можуть. Хлопчик проходив лікування в Ізраїлі у 2014-2015 рр., проте батьки були змушені припинити його через брак коштів. Сьогодні Ілля знову в ізраїльській клініці. Якщо перервати лікування, то врятувати нирки буде неможливо.
Потрібно зібрати ще 46 000$, щоб врятувати Іллю.
Не будьте байдужими. Дитині потрібна наша допомога!
Максимова Надін Любомирівна – мама Іллі.
Тел. +38 066 93 96 954
Більше інформації в офіційній групі - www.facebook.com/groups/2023390921253434
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"Чому я не втомлююся жити": огляд книги Ярослава Мельника
Стільки вітаїзму у назві, стільки неврозу на сторінках... Хто такий автор, та де межа його реальності і з'ява вигадки? Чи вартують маси читати геніальних письменників, якщо перші не втямлять глибини, анулюючи культурну вартість, у той час, коли останні того не пробачать?
Читати більше
Пікассо та його спокуси
Іменитий Пікассо та його Ольга. Жінка, яка кохала відомого художника все життя. Але його норов не міг втамувати спрагу. Йому були потрібні інші музи. Як кажуть французи, таке життя. От дивишся на фотографії, де люди щасливі, і в голові не вкладається, що хтось із них може завдати такого болю іншому. Детальніше - у статті.
Читати більше