Поліція охорони України: мозковий штурм, або місія можлива!

30 травня 2016
Oxana Stepova
Травень місяць став особливим для ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ, адже представники особового складу цього структурного підрозділу Національної поліції України проходять атестування. Треба зазначити, що воно доволі складне та потребує високого рівня професійних знань, навичок, а також всебічного розвитку, ерудиції та креативу. Вважаймо, що це такий собі "Brainstorm".

Як зазначено на офіційному сайті поліції охорони: "…її співробітники вирішують важливі завдання, спрямовані на збереження значних державних коштів, боротьбу зі злочинами та захист особистого майна громадян."

Ще з глибини століть доходять до нас згадки про особливу охоронну систему стародавніх цивілізацій. Легендарні шумерські зіккурати, величні піраміди Єгипту, ідеальні у своїй красі та архітектурній гармонії грецькі та римські храми, та інші культові споруди охороняли спеціально відібрані, навчені та загартовані воїни-охоронці. Суспільство до них відносилось з великою повагою. Ці особливі воїни також охороняли і захищали фараонів, царів, імператорів та інших державних діячів і їхнє майно.

Але й траплялися в історії людства й трагічні випадки. Згадаймо сумнозвісний приклад "Троянського коня" з "Іліади" Гомера. Саме нехтування своїми професійними обов’язками та порушенням головних правил охоронців перевіряти все підозріле та бути завжди напоготові й призвело до загибелі легендарної Трої.

Здавна, проходячи через територію Війська Запорізького, всі проїжджі торговці обов'язково отримували охорону, стосувалося це й чумаків. Це була така собі тогочасна "степова поліція охорони", яка надавала платні послуги по супроводу та охороні майна перевізників.

Нам невідомі імена перших охоронців в історії людства, але достовірно ми знаємо одне, що через незриму вервицю століть їх із сучасниками об’єднують хоробрість, відчайдушність, вірність обов’язку, висока майстерність та істинний патріотизм.

Будемо сподіватися, що наші поліцейські гідно витримають це випробування. 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше