Поліція охорони України: мозковий штурм, або місія можлива!

30 травня 2016
Oxana Stepova
Травень місяць став особливим для ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ, адже представники особового складу цього структурного підрозділу Національної поліції України проходять атестування. Треба зазначити, що воно доволі складне та потребує високого рівня професійних знань, навичок, а також всебічного розвитку, ерудиції та креативу. Вважаймо, що це такий собі "Brainstorm".

Як зазначено на офіційному сайті поліції охорони: "…її співробітники вирішують важливі завдання, спрямовані на збереження значних державних коштів, боротьбу зі злочинами та захист особистого майна громадян."

Ще з глибини століть доходять до нас згадки про особливу охоронну систему стародавніх цивілізацій. Легендарні шумерські зіккурати, величні піраміди Єгипту, ідеальні у своїй красі та архітектурній гармонії грецькі та римські храми, та інші культові споруди охороняли спеціально відібрані, навчені та загартовані воїни-охоронці. Суспільство до них відносилось з великою повагою. Ці особливі воїни також охороняли і захищали фараонів, царів, імператорів та інших державних діячів і їхнє майно.

Але й траплялися в історії людства й трагічні випадки. Згадаймо сумнозвісний приклад "Троянського коня" з "Іліади" Гомера. Саме нехтування своїми професійними обов’язками та порушенням головних правил охоронців перевіряти все підозріле та бути завжди напоготові й призвело до загибелі легендарної Трої.

Здавна, проходячи через територію Війська Запорізького, всі проїжджі торговці обов'язково отримували охорону, стосувалося це й чумаків. Це була така собі тогочасна "степова поліція охорони", яка надавала платні послуги по супроводу та охороні майна перевізників.

Нам невідомі імена перших охоронців в історії людства, але достовірно ми знаємо одне, що через незриму вервицю століть їх із сучасниками об’єднують хоробрість, відчайдушність, вірність обов’язку, висока майстерність та істинний патріотизм.

Будемо сподіватися, що наші поліцейські гідно витримають це випробування. 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

26 Book Forum — 7 книг, які варті вашої уваги
Одна з важливих подій в літературному житті — це Форум видавців, який цього року відбувається 18-22 вересня у Львові. Зазвичай на ньому представлено чимало цікавих книжок. Утім, серед них є такі, про які можна сказати, що вони заслуговують на найпильнішу увагу.
Читати більше