Подорож і живопис: українка передає всю красу неприступних гірських вершин за допомогою фарб

23 серпня 2017
Annie
Як відомо, краще гір можуть бути тільки гори, на яких ще не бував. Адже кожен новий підйом для туриста - змагання з самим собою. Українська художниця Вікторія Лебідь зізнається: "Подорожі рятують мою душу, лікують тіло, звільняють дух. Мені нескінченно добре в дорозі". Безстрашна дівчина сміливо підкорює неприступні вершини, а під час коротких привалів пише дивовижні картини.
 
ukraineartnews.com
 
Є такі люди, які живуть на всі 100: знають, що не можна коритися побутовим труднощам, інакше повсякденна рутина захлесне з головою. У низці буднів їм вдається знаходити час для себе і сім'ї, для творчості й самовдосконалення. Вікторія - ожна з них. Економіст за освітою і лінгвіст за покликанням, вона знає, що дихати на повні груди можна лише відпустивши всі думки, вийшовши із зони комфорту, переступивши через поріг назустріч пригодам.
 
ukraineartnews.com
 
Недавній похід Лікійською стежкою в Туреччині став справжнім відкриттям для українки: із захопленням споглядаючи мальовничу флору і фауну чудової країни, Вікторія ледве встигала робити короткі замальовки.Одного погляду на її роботи достатньо, щоб зрозуміти, як багато душевних сил вкладено в кожну: тут і захоплення красою природи, і крихітні щоденні відкриття, і спроби відшукати в турецьких пейзажах щось зовсім рідне і знайоме, кримське... Гори і море, дикі цикламени і кактуси опунції, черепашки і морські зірки - в цих крихітних історіях саме життя в усьому його різноманітті.
 
ukraineartnews.com
 
Всі картини пройшли з художницею багатокілометровий шлях горами, і стали ще однією главою в книзі її життєвих спогадів. "Про що був мій похід? Про ті кроки, яких часто не вистачає для великих звершень, нових перемог, виходу за межі себе. Крок зроблений", - так завершує свою ілюстровану розповідь про пережите Вікторія Лебідь. Дивлячись на акварельні мініатюри художниці, не виникає сумнівів, що свій шлях в житті вона визначила вірно, і попереду у неї величезна кількість нових відкриттів і звершень.
 
ukraineartnews.com
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

П'яна муза художника Модільяні
Експресивний, молодий і талановитий. Мабуть, так і не зміг до кінця зрозуміти себе. П'яна муза полонила і відривала від реальності. Він бачив світ не таким, яким бачили його інші. Його картини досі захоплюють, а трагедія життя кидає в розпач. Хто ж він, цей геніальний Модільяні?
Читати більше
Арт-галерея «Мануфактура» представить виставку «Антропогенез: витоки, предмет, тіло»
26 травня арт-галерея «Мануфактура» представляє персональну виставку чернігівського художника Євгена Шаповалова під назвою «Антропогенез: витоки, предмет, тіло». У контексті мистецтва та цієї виставки – це еволюція людства у проявах його стародавніх культур, творів, предметів та показ самих людей без зайвих прикрас.
Читати більше