Планування майбутнього

Здебільшого ми формуємо його несвідомо. Кожним словом своїм, думкою чи побажанням. Думаючи, що слово пусте чи не значиме, розкидаємося ним, наче горобцями, і йдемо шукати своє щастя...

Не буде новиною, що приставки чи словосполучення "не, бо, як, так і т.д." у просторі не відображаються. А тільки дійство, як об’ємне поняття – програма.

Коли мама каже дитинці – "одягнися, бо застудишся", чи "не йди туди, бо впадеш" – то дитя і впаде, і застудиться. Вони тісно зв’язані тонкими тілами, практично живуть в одному полі, тож програма мами потрапляє чітко в ціль... Обережно зі словами. Можна сказати те ж по-іншому – "одягнися, щоби було тепло", чи "будь обережним" і т.д. Коли переживаєте за іспит, то замість думки – "тільки б не провалитися", обов’язково думайте "тільки б здати". Це старе-старе, та ці помилки супроводжують людей щомиті.

"Добродії" можуть сказати – "якщо ти не покаєшся, то Бог забере в тебе життя після смерті", і думають в гордині, що рятують світ від нечисті. А виходить – "покаєшся – Бог забере життя..." Створюють програму для темряви. Сприймають слово прямолінійно і перекручують всі заповіді навиворіт. Те ж саме в земному баченні "виправ помилку – матимеш життя вічне" – це програма Світла (хоч душа і так вічна, ніхто її не вб’є, тільки буде слугувати темряві до-пори-до-часу).

І головне – ми єдині, тобто це вливається у загальний план для самого себе. Обережно-обережно з побажаннями. Відповідати за помилки в даному випадку вам.

Спитаєте, навіщо ж приставка використовується? Для земного пояснення, яке не несе в собі побажань на майбутнє, а тільки трактування минулої чи сьогочасної події або розгортки ситуацій. Також для опису загальних припущень чи теорій, які мотивуються поняттям "могти", а не "бути". Різниця очевидна – відвернути загрозу, а не запрограмувати. Приклад: "не роби, бо захворієш" – побажання. "Не роби, бо можеш захворіти" – попередження. Тут самому вам вибирати – можеш так, а можеш по-іншому, як захочеться. Ваш вибір і ваша воля. Без зовнішнього втручання і насильної програми.

Те ж стосується опису наших намірів. Дієве значення "зроблю" і не завершене "спробую" несуть в собі основу різних прогнозів на майбутнє.  
 
Відомо, що на ту ж подію чи слово може бути дві реакції. Коли спокійні ви і коли розлючені. Завжди. "Уторо вечера мудрее". Сон знімає напругу. Музика, природа, вода чи будь-яка дія, що вас заспокоює. Всі наші непорозуміння від того, що люди стикаються один з одним, перебуваючи в різних емоційних станах. Звичайно ж, лють заразна і ніколи не приводить до порозуміння. Обов’язково, перед тим, як виясняти відносини, потрібно заспокоїтись, бо так вам може диктувати слово темрява.

Чую ваше невдоволення: "Я ж хороший, це моя думка, самозахист і крапка". Та будова світу – шахматна дошка, день і ніч, добро і зло, темрява і світло, перехід від одного до іншого, рух. Людина – його складова. І в нас живуть вони – радість і смуток, біль і насолода, мудрість і дурня, спокій і лють... Світло і Темрява... Яка складова переважає, тією і фільтрується вся інформація, що потрапляє в наші душі. Далі починається боротьба між ними. Нема сенсу звинувачувати букви. Чисте серце не звести нечистими речами, сильну людину не зламати випробуваннями. І якщо вас розлютили якісь речі, то це голос темряви... Світло бореться зі спокійним серцем, без зневаги, із співчуттям і відповідальністю за брата. В цьому випадку доказ своєї точки зору не супроводжується ганьбою співрозмовника.
 
Якщо ви користуєтесь словами – "я знаю, що ти є", "ти хочеш те чи таке", "ти не правий", то мабуть вам це відомо зі свого досвіду... Тільки так можна знати нутром. В такому випадку ви це пережили, самі були такими, і зневажати когось за помилки не мали би морального права. А тільки бажати йому швидкого зцілення.

Коли у вас книжні знання, то не знаючи всіх мотивів дій і причин падіння людини, вам також невідома його правда. Не відомо – чи усвідомлювала людина, хто її вів під час будь-якого дійства. Можливо, вона аналізувала своє слово у спокої. А ви – у роздратованому стані. Тому і не зрозуміли її. Знаходитесь на різних частотах. Щоби зробити вірний висновок, спершу заспокойтесь і слухайте своє Світло. Тоді з сьогоднішнього вашого відношення ви сформуєте світле майбутнє для всіх. Все рівно насильне спасіння не рахується...

Про візуалізацію також відомо всім. Боїтесь чогось, картини жахливі перед очима малюєте у своїх переживаннях (особливо за дітей), – то це все плануєте. Тут вже сильніший спосіб, ніж слово. Негайно вертайтесь до того кіно і спаліть страшну мислеформу вогнем, розвійте дим. І нове створіть, таке, що безпечне...

А бажаєте мрію втілити в життя – так само намалюйте думкою й повірте. Це тільки повторення, бо вам все відомо...

Нехай переможе Світло!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як Франко молодицям писав: Уляна Кравченко
Гадаю, ви помітили зі скількома молодими, успішними й не дуже, жінками мав діалог "дух, що тіло рвав до бою" - видатний Іван Франко. На які ж теми спілкувалися активістка жіночого руху й Каменяр українського народу - читайте в матеріалі.
Читати більше