Під час реставрації київського музею виявили послання з минулого

21 лютого 2018
Редакція
Під час реставрації Національного художнього музею України працівники знайшли повідомлення з минулого від відомого українського архітектора Владислава Городецького. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив громадський активіст Олександр Тодорчук. 
 
facebook.com/namu.museum​
 
"Неймовірно! Під час реставрації фасаду Нацмузею в одному з елементів знайшли послання з минулого. Коли реставратори знімали бронзові морди левів з історичних дверей, під одним левом знайшли ось таку дерев'яну "записку": "Июня 25-го 1900 года столяра Семенъ Антоновъ, Алексей Антоновъ, Яковъ Р..ды ..Из оборота: Архитекторъ Городецкий Владиславъ", – розповів Тодорчук.Владислав Городецький створив чимало архітектурних шедеврів по всій Україні. Зокрема, серед його витворів варто виділити: Національний художній музей України, ​Римо-католицький костел Святого Миколая в Києві, Караїмську кенасу, Будинок з химерами, гімназії в Умані та Черкасах.

Джерело: ​zruchno.travel
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як Франко молодицям писав: Уляна Кравченко
Гадаю, ви помітили зі скількома молодими, успішними й не дуже, жінками мав діалог "дух, що тіло рвав до бою" - видатний Іван Франко. На які ж теми спілкувалися активістка жіночого руху й Каменяр українського народу - читайте в матеріалі.
Читати більше