Персональна виставка Олени Кондратюк

18 квітня 2018
Редакція

13 квітня 2018 року у виставковому просторі галереї "Ужгород" відкрилася персональна виставка живопису ужгородської художниці Олени Кондратюк.

Мисткиня представила близько чотирьох десятків олійних великоформатних робіт. Більшість творів зовсім нові, а решту художниця створювала впродовж останнього десятиліття. Як зізнається Олена, такий підбір – обдуманий крок: "Є кілька тем, над якими я працюю роками. Це, зокрема, тема почуттів, що була представлена на суд глядача в рамках моєї виставки Sentiment, природа Закарпаття, про яку говорила із глядачем через експозицію "Карпатські сни" тощо. Тож я прагну показати тему в розвитку – всі ці роботи потрібні, щоб сповна розкрити те, що хочу сказати".

У картинах Олени Кондратюк зображені елементи пейзажів та натюрмортів, що вдало поєднуються у сюжетні композиції. Усі  полотна написані в майстерні. "Вони народжуються самі собою – це сюжети з мого життя: події, переживання", – каже авторка. З її слів, спочатку з'являється думка, яку потрібно одразу ж зафіксувати, а вже над розробкою ідеї художниця працює згодом. Розповідає: "Ескіз лежить до того часу, поки не стає зрозумілим, як робота має бути втілена – у кольорі, технічно…"

Спонтанні роботи – це не про Олену. Вона обдумує майбутній твір, підходить до його створення виважено й обмірковано, з розумінням того, що хоче бачити в результаті. "Ось квіти малювати треба швидко – вони не чекають, ідея "в'яне". Малюю їх a la prima, поки вони живі. А над сюжетними сценами люблю подумати, щоб думка визріла, сформувалася".

Побачити те, про що думає і над чим працює Олена Кондратюк, як змінювалися її погляди та творчість мешканці та гості Ужгорода можуть впродовж двох тижнів.

Текст: Ксенія Шокіна
Фото: Наталія Павлик

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
7 порад, як вибратися з депресії
Мабуть, у кожного з нас були часи, коли робота не йшла, самопочуття було погане, а настрій тільки нагнітав. Коли справа доходить до депресії, потрібно оговтатись! Адже життя прекрасне. А весь час, коли жалієте себе, витрачаєте сили на смуток, можна провести, як мінімум, із користю. Давайте розбиремо 7 пунктів, як можна вибратися з депресії, якщо вона таки прийшла.
Читати більше