Перший крок перетворення попелюшки в принцесу – манікюр

18 лютого 2019
Редакція

Руки — незамінна частина нашого тіла. Вони не тільки роблять купу справ, але й допомагають у спілкуванні. Деяким людям зв’яжи руки, то вони не зможуть пояснити багатьох речей. Ми постійно взаємодіємо з руками, навіть більше ніж потрібно. І якщо свої можемо не помічати, то руки співрозмовника постійно попадають в поле нашого зору.

Неохайні, недоглянуті руки можуть справити хибне враження. Навіть якщо була поважна причина для незробленого манікюру, оточуючі не знають цього. Швидше за все вони винесуть невтішний вердикт: винна. Тому що особа, нездатна слідкувати за собою, не зможе нести більш почесні обов’язки.

У наш час догляд за руками перетворюється в приємне і цікаве заняття. З’явилось багато косметичних засобів по догляду за шкірою рук і нігтями. А завдяки безлічі декоративних дрібниць і новим технологіям можна перетворити нігті на витвір мистецтва.

Вирішено. Манікюру бути! І робитимемо його в салоні. На те є поважні причини:

  • процедуру виконує майстер своєї справи — спеціально навчена людина, яка має досвід, професійні навички;
  • місце, засоби, рівень стерильності, що відповідає санітарним нормам;
  • велика кількість матеріалів для дизайну;
  • новітні технології в допомогу майстру;
  • обстановка та оточення, які сприяють відпочинку і розслабленню.

Щоб насолодитися спокоєм і оцінити світові стандарти обслуговування, зробимо манікюр в салоні краси Steffany і знайдемо додаткові переваги у відвідуванні цього місця:

  • не всі зможуть самостійно — без допомоги спеціаліста — виконати манікюр, тим паче апаратний;
  • витратні матеріали коштують дорого, потребують уміння користуватися ними;
  • деяке приладдя може собі дозволити лише салон високого класу;
  • для підтримки професійного рівня майстри постійно вивчають нове у своїй області, удосконалюють навички, відвідують семінари, майстер-класи, беруть участь у конкурсах.

Тому сміливо вирушай назустріч чарівності, а все інше зробить Steffany.

Обкладинка — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше