Проект "Місто в жінці" Олександра Яценка

18 серпня о 19:00 в Pavlovka ArtGallery буде представлено проект Олександра Яценка "Місто в жінці": живопис, графіка, скульптура, інсталяція. У цьому проекті художник розмірковує про глобальні питання взаємодії цивілізації і природи. Їх взаємопроникнення, але не поглинання. У своїх роботах автор завжди шукає простір гармонійного співіснування різних начал.
 
Ідея проекту розкривається через синтез образів оголеної жінки і скляного мегаполісу. Своєрідне віддзеркалення в архітектоніці споруд виявляє красу і вітальність оголеного жіночого тіла. Округлі форми, що переплітаються з гострими формами урбаністичних об’ємів, трансформують місто, надаючи йому комфортного, ліричного забарвлення.

Майбутнє можливе. Воно може бути різним. Яким саме – залежить від кожного з нас.
 


"Жінка наснилася мені. Вона була спокійною, умиротвореною і ніби перетікаючою, як вічність. Тож я взяв маркери і лист паперу, що були у мене під рукою, і почав шукати її образ. Переплітав лінії, наповнював їх різними кольорами… Я люблю документальні фільми про цивілізації і природу, вони надихають мене. Я шукав і синтезував ці образи". – говорить про свій новий проект Олександр Яценко.
 
Pavlovka ArtGallery заснована з метою підтримки молодих і досвідчених художників/фотографів, котрі бажають представити свої проекти широкій аудиторії. Це майданчик експериментів і досліджень. Галерея допомагає в організації та просуванні нових проектів, а також сприяє формуванню зв'язків між художниками і кураторами.
 
Дізнайтеся більше про проект: goo.gl/8RbDAw
Залишились питання – телефонуйте: 050 805 57 45
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com