Освітньо-пізнавальний проект #girlсвіт. "Давайте поговоримо про "це": страх, сім'я, сміливість"

31 січня 2018
Редакція
Дівочий світ – фантастичний! "Видавничий центр "Академія" разом із першим українодівочим сайтом "Каралєвна" задумали проект #girlсвіт. Це серія освітніх івентів для дівчат різного віку, у якому кожна зможе пірнути вглиб себе, навчитися краще розуміти сучасний світ і не боятися бути собою. Щомісяця для юних і дорослих дівчат влаштовуватимуть цікаві неформатні зустрічі за участі письменниць, практичних експертів і цікавих гостей. Різні теми, локації, несподіванки – це буде справді корисний і ненудний кейс!
 
Перший івент "Давайте поговоримо про "це": страх, сім'я, сміливість" буде присвячений емоціям і почуттям, які то окриляють, то не дають нам спокійно жити. :)

Учасники вечора:

- письменниці, чиї повісті й оповідання вийшли в збірках "Любов така" і "Така любов";

- спеціальний гість – Альона Райда, ведуча семінарів і лекцій на тему символів, української міфології та світогляду древніх слов'ян, художниця проекту "Пантеон Слов'янських Богів", авторських колод карт "Послання Слов'янських Богів".
 


Модератори: Аня Яблучна – проект-менеджерка "Видавничого центру "Академія" і Слава Світова – письменниця, коуч зі словесної майстерності та творчості.
 
Вхід вільний і з усмішкою :)
Free donation – якщо вам сподобається й захочеться ще.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше