Освітньо-пізнавальний проект #girlсвіт. "Давайте поговоримо про "це": страх, сім'я, сміливість"

31 січня 2018
Редакція
Дівочий світ – фантастичний! "Видавничий центр "Академія" разом із першим українодівочим сайтом "Каралєвна" задумали проект #girlсвіт. Це серія освітніх івентів для дівчат різного віку, у якому кожна зможе пірнути вглиб себе, навчитися краще розуміти сучасний світ і не боятися бути собою. Щомісяця для юних і дорослих дівчат влаштовуватимуть цікаві неформатні зустрічі за участі письменниць, практичних експертів і цікавих гостей. Різні теми, локації, несподіванки – це буде справді корисний і ненудний кейс!
 
Перший івент "Давайте поговоримо про "це": страх, сім'я, сміливість" буде присвячений емоціям і почуттям, які то окриляють, то не дають нам спокійно жити. :)

Учасники вечора:

- письменниці, чиї повісті й оповідання вийшли в збірках "Любов така" і "Така любов";

- спеціальний гість – Альона Райда, ведуча семінарів і лекцій на тему символів, української міфології та світогляду древніх слов'ян, художниця проекту "Пантеон Слов'янських Богів", авторських колод карт "Послання Слов'янських Богів".
 


Модератори: Аня Яблучна – проект-менеджерка "Видавничого центру "Академія" і Слава Світова – письменниця, коуч зі словесної майстерності та творчості.
 
Вхід вільний і з усмішкою :)
Free donation – якщо вам сподобається й захочеться ще.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com