Очікувані новинки дитячої літератури від видавництва "Ранок"

22 січня 2018
Редакція
Книги роблять дітей щасливими! Тож видавництво "Ранок" підготувало для нашої малечі кілька цікавих сюрпризів, котрі зможуть поповнити домашню бібліотеку у 2018 році.

1. Мандрівні казки


Фантазійний живопис сучасного художника Давіда Мартіашвілі та чарівні казки Юліти Ран поєднанні в арт-книгу для сімейного читання, створену спеціально для того, щоб розбудити у читача давно забуті дитячі мрії або ж, навпаки, - створити нові у підростаючого покоління.

2. Дива архітектури


Атлас-подорож великого формату в стилі інфографіки, створений для того, щоб відкрити дітям дивовижний світ архітектури: височезні хмарочоси, креативні будівлі та найдревніші споруди.

3. Великий вибух ідей


Нотатник-помічник в екостилі, створений спеціально для записів раптових ідей та зберігання таємниць. А ще в ньому зібрані цікавинки про космос, креативні завдання та багато гумору. Він є чудовим мотиватором покращувати свої знання з кожним днем.

4. Учимося лічити від 1 до 120


Книга розроблена за методикою індивідуального розвитку KUMON, за якою навчаються діти у 49 країнах світу. В серії представлено 14 книг, кожна з яких є сходинкою для засвоєння певної навички.

5. Школа добра і зла


Фентезі книга, у якій Добро і Зло - це не протиборчі сторони, а просто дві частини єдиного цілого. І обидві діють спільно. Автор цього бестселлеру, за версією газети The New York Times - сценарист та режисер Зоман Чейнані, Youtube-ролики якого збирають мільйони переглядів, - намагається донести читачам, що в кожній людині є якості обох сторін. Головне, не забувати, що все-таки Добро має переважати і переважувати.

6. Звідки в крані вода


Пізнавальна книжка-розкладайка, яка допоможе маленьким чомучкам дізнатися відповіді на найцікавіші запитання, наприклад, яким чином вода стає чистою та придатною до вживання. У серії представлені книги, за допомогою яких маленькі пізнайки зможуть зрозуміти як росте дерево, як роблять хліб, як виникає дощ, як утворюється мед, як народжується метелик і т.д.

Зображення-обкладинка: 
Pinterest
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЯК ПОДІЛИЛАСЯ РУСЬ ПІСЛЯ "БАТИЄВОГО ПОГРОМУ"
Жодний відлам українства не спромігся звільнитися від татаро-монгольського ярма власними силами, з утворенням власної династії та держави. Цей факт, незалежно від його причин, означав довготривале зникнення Русі та русичів з політичної карти світу.
Читати більше
Нищівно час диктував: Анна Франк
Анна Франк — одна з найвідоміших жертв Голокосту, яка померла у віці 15 років у концтаборі Берґен-Бельзен. Але вона, як і хотіла, залишила по собі згадку — щоденник, перекладений на 50 мов. До вашого прочитання доля юної дівчинки, яка була змушена швидко подорослішати.
Читати більше
Яскраві цитати Нельсона Мандели
18 липня мало би виповнитися 100 років першому темношкірому президенту Південно-Африканської Республіки, Нобелівському лауреату, одному з найвідоміших активістів у боротьбі за права людини у часи апартеїду - Нельсону Манделі.
Читати більше