Найелегантніша деталь чоловічого гардеробу

3 травня 2018
Kelsey Keff

Поряд із жіночими тенденціями так само стрімко розвиваються і чоловічі, проте незмінним трендом залишається все-таки класика. У порівнянні із жінками чоловіки практично завжди залишались консерваторами, що, власне, і відображалося на чоловічій моді. Чоловічий костюм пройшов довгу еволюцію, щоб постати перед нами у сучасному вигляді. Починаючи із ХVII століття, піджак, жилет і штани стали елементами чоловічого гардеробу. Уже ближче до XVIII - штани носили виключно з підтяжками, оскільки кравці не могли підігнати їх по фігурі, далі з'явився піджак, який став символом нової моди. Якщо говорити про XX століття, до костюмів то додаються, то зникають дрібні аксесуари, втім, тенденція носити класику є такою ж незмінною.
 

bond-stinson.

Відзначу, сьогодні будемо говорити аж ніяк не про костюми, а, власне, про маленькі аксесуари, які не є обов'язковими елементом, та додають неймовірної елегантності класичному вигляду чоловічого костюма. Мова піде про нагрудну хустинку, або "паше".
 

static.tildacdn.com

Якщо говорити про функцію хустинки-паше, то із самого початку нею користувалися виключно з міркувань гігієни. Хоча її ще не носили у нагрудній кишені костюмів. Трохи пізніше, коли костюми почали удосконалюватись, цей аксесуар свідчив про високий соціальний статус чоловіка, а ще трохи згодом у моду увірвалось нюхання тютюну і хустинка-паше стала невід'ємним атрибутом для любителів цієї справи, оскільки запах тютюну частенько викликав чхання. І лише після цього, з міркувань, "щоб завжди було під рукою", хустинка перемістилась в нагрудну кишеню. І тільки віднедавна стала автентичним аксесуаром.

u.cubeupload.com

Незважаючи на свій маленикий розмір, носити таку хустинку треба правильно, оскільки все має підходити і по кольоровій гамі, і по текстурі. Є основні правила:
- найкраще тримають форму хустинки з льону та шовку, тому експериментуйте саме з цими текстурами;
- поєднання галстука з хустинкою одного матеріалу вважається поганим тоном;
- паше не має привертати на себе всю увагу і бути дуже яскравою, проте і злитися з кольоровою гамою костюма теж не допустимо;
- у принципі, можна носити паше без галстука, проте хустинка має бути екстравагантною і вишуканою водночас, аби вона робила акцент на вашому образі.
- біла хустинка - завжди безпрограшний варіант. 
 

http://gw.alicdn.com

Що стосується технік складання, то їх є багацько: класична форма трикутника, кангі, астер, президентський спосіб. Все залежить, знову ж таки, від події, яку ви збираєтесь відвідати і від кольору та текстури костюму. 

hobby-mix.net

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com