National Geographic назвав найкращі фотографії 2017 року

12 грудня 2017
UAPOST.US
Журнал National Geographic вибрав 57 найкращих фотографій від своїх авторів з усього світу.
 
uapost.us
 
Видання обирало серед робіт 88 різних фотографів,112 фотопроектів та майже 2 мільйонів знімків. Більшість світлин з підбірки розповідають про проблеми, актуальні в 2017 році.
 
Фото з проекту "Їхніми словами: як на дітей впливають гендерні проблеми". Героїня на знімку розповіла, що найкраще у тому, аби бути дівчинкою зараз, це те, що не треба прикидатися хлопчиком.
 
Турист опустив руки у воду, сподіваючись погладити сірого кита. Фото із серії "Рецепт від штату Баха-Каліфорнія зі збереження рибальських громад".


 
National Geographic
 
Знімок із серії "Там, де живуть єдині у світі мавпи, що їдять траву".
 
Дівчинка грається в "королеву тундри" у таборі біля Карського моря.
  Світлячки біля мексиканського містечка Нанакамільпа. Це видовище приваблює багато туристів, що дозволяє містечкові виживати.

Всю підбірку фотографій від National Geographic дивіться за посиланням

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Проблеми української мови: Що про них скаже історія?
Чи аж такою очевидною є теза про вирішальну роль насильства у деградації та вимиранні української мови?.. Йдеться не про сам факт масовості та жорстокості гонінь проти неї, а про вирішальний вплив цього факту на постання непривабливої картини нашого мовного сьогодення...
Читати більше
Creative Writing зі Славою Світовою
Письменниця, коуч зі словесної майстерності та творчості, Слава Світова в рамках проекту Creative Women Space розпочинає цикл практикумів зі словесної майстерності, який допоможе розібратися з теоретичними перипетіями, зловити творчу хвилю і почати писати!
Читати більше