Львівський робот потрапив на обкладинку TIME

28 листопада 2017
Лесічка Кіт
Продукт львівської IТ-компанії Waverley Software увійшов до списку ТОП-25 винаходів 2017 року і став обкладинкою нового номера журналу TIME.
  Jibo, розробкою якого займалися львівські винахідники – це стаціонарний робот для будинку, який спілкується з людьми. Він може розпізнавати обличчя і голоси, запам'ятовувати жарти, і таким чином будувати справжні стосунки. Він реагує на навколишнє середовище – рухами і звуками, може фотографувати і нагадувати про важливі події, розповідати про погоду.
 
Як повідомляється в TIME, робот Jibo відрізняється від гучних Amazon Echo і Google Home не тільки зовнішнім виглядом, але й функціоналом. "Виглядає так, наче він є персонажем мультфільмів Pixar", – наголошується в статті.У ТОП-25 від журналу TIME увійшли також інші винаходи. Серед них – окуляри eSight 3, які допомагають орієнтуватися в просторі людям з порушеннями зору. Чашка для кави або чаю Ember Mug, яка підтримує ідеальну температуру напою. Ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, не тільки по вертикалі, але й по горизонталі та багато іншого.
 
Джерело: delo
Зображення-обкладинка: Leifshows.dk
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Pavlo Kolesnik Pavlo Kolesnik 24 грудня 2017
Jibo розуміє українську?
Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів.
Читати більше