Інноваційна методика вивчення від Smart Koala: англійська + математика в одній книзі!

27 березня 2018
Редакція

Молода українська компанія Smart Koala представила свою нову розробку для вивчення математики, котра підійде дітям від 3 років.

За минулий рік Smart Koala встигла випустити Стартовий Набір з Розумною Ручкою, серію книг для розвитку мовлення "600 перших слів" та серію світових казок. Основний "інструмент" отримав назву "Розумна Ручка", оскільки він зчитує та озвучує тексти всіх слів та фраз у книгах Smart Koala. Все це відбувається трьома мовами – українською, російською та англійською.

У березні цього року виробники презентували серію з 4 книг під назвою "Games of Math". Вони також працюють з Розумною Ручкою та озвучені трьома мовами. Серія наповнена яскравими малюнками, завданнями та запитаннями, які розвивають аналітичне та логічне мислення дитини. Перший Сезон можна використовувати вже з 3 років. З наступними Сезонами складність завдань підвищується, тому книги можуть бути актуальними дітям аж до 12 років.

Для початку роботи з новими книгами необхідно завантажити безкоштовні аудіофайли з офіційного сайту компанії.

Система навчання від Smart Koala – це абсолютно нове рішення на українському ринку і йому немає аналогів. Розробники зізнаються, що виробництво є досить непростим. Проте бажання створити дійсно корисний продукт, який допоможе розвинути таланти дітей, надихає та додає сил.

Продукція компанії Smart Koala отримала сертифікати якості та відповідає міжнародним стандартам 3C, СE, FCC & RoHS.

Розумна Ручка та книги – універсальний інструмент для навчання. Всі книги містять ігри, а всі герої озвучені, що сприяє емоційній взаємодії Розумної Ручки та дитини. Крім цього, навчатись можна як самостійно, так і разом з батьками. Продукція Smart Koala покликана прививати любов до навчання та жагу до знань.


"Ігри Математики" - далеко не остання серія книг в планах команди Smart Koala. Основна ціль компанії – розробити повний цикл навчання для кожної дитини. Тому виробники вже працюють над серіями книг з інших наук, але основним стрижнем залишається англійська мова.

Знання мови у сучасному світі є однією з важливих складових успішності людини. Запропонована система навчання від Smart Koala захоплює малюків не менше сучасних розважальних пристроїв. Правильно підібрана методика допомагає проводити час цікаво, весело, а головне – корисно.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше