"В обіймах весни": виставка художника Володимира Гарбуза

23 березня 2018
Svetlana Bagaeva

24 березня арт-галерея "Мануфактура" презентує виставку "В обіймах весни" художника Володимира Гарбуза, на якій буде представлено живописні та скульптурні композиції автора. Його творчість є визначним надбанням української образотворчої спадщини, а ім'я живописця вже увійшло до історії мистецтва нашої країни.

Роботи митця вирізняє жанрове розмаїття і технічна багатогранність. Володимир Гарбуз працює в галузі книжкової і станкової графіки, живопису та скульптури.

Основу експозиції складають живописні пейзажі – один із улюблених жанрів художника, але це не краєвид у традиційному розумінні. Його зображенню властива багатоманітність експресії і кольору. Вони немов прориваються за межі усталеної форми та площини, розповсюджуються у просторі, часі та сприйнятті глядача. Сам автор називає цей напрямок живопису космогонічним імпресіонізмом.

Бронзові скульптури митця, які можна буде побачити на виставці, виконані в імпресіоністичній манері. Завдяки пластичній мові він вдало передає характер моделей та моральну глибину сюжетів.

Серед представлених майстерних живописних та скульптурних робіт видатний художник України Володимир Гарбуз вперше презентує відвідувачам авторський портрет Володимира Кличка (2х2,5м; полотно/олія) та бронзову скульптуру Віталія Кличка "Мить перемоги".

Художник – автор графічних серій на шевченківські теми – ілюстрацій до "Кобзаря", книг: "Шевченко і вічність", "Стежками до світил", "Давидові псалми" та ін.

Народився Володимир Гарбуз 21 грудня 1951 року в селі Карапиші Миронівського району Київської області. Закінчив відділ книжкового мистецтва Українського поліграфічного інституту ім. І. Федорова у Львові. Член Національної спілки художників України, багаторазовий номінант та призер державних премій.

Живописні та графічні роботи митця представлені в експозиціях багатьох українських і зарубіжних музеїв (Австралія, Канада, Польща, Словаччина), а також у приватних зібраннях.

Оцінити майстерність визнаного українського живописця та поринути у дивовижний світ його творчості можна в просторі арт-галереї "Мануфактура" до 18 травня. 

Адреса:  Обухівське шосе, 2​
Час работи:  Щоденно з 11.00  до 20.00​
Інформація по тел: +38 (044) 200-9747​​
E-mail: pr.art.manufactura@gmail.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com