I LOVE QUEST!

Вот и я влился в мир квестов, о которых мне так много рассказывали люди. Постоянно слышал только положительные впечатления от людей, которые прошли одно из таких испытаний. Друзья постоянно мне предлагали хотя бы раз посетить квест-комнату, чтобы лично прочувствовать весь драйв, который обычно там происходит.

Сегодня, благодаря своей подруге, я наконец-то выполнил одну из своих маленьких целей, не связанных напрямую с моей жизнью. Сказать, что я ощутил кайф – это ничего не сказать. На практике я узнал, что такое командное взаимодействие в полевых условиях. И не просто узнал, а еще и влился в предоставленную роль.

Очень жаль, конечно, что дается всего один час, но даже этого времени хватит на то, чтобы влиться в в живую стратегию в реальном времени. 
Спасибо так же команде "ПобегЪ" за предоставленные положительные эмоции. Обязательно приду еще и всем буду рекомендовать!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вигідно придбати якісне взуття
З моменту впровадження інтерактивних систем онлайн-шопінг користується небувалим попитом. Адже ви економите багато часу, якого й так завжди не вистачає. Як вдало придбати речі, щоб не виникало проблем, — читайте далі.
Читати більше
Сторінка із життя в діаспорі: історія небайдужої українки
Діаспора досі залишається невід'ємною частиною України. У всьому світі живуть безліч людей, які за своєю і ні волею були змушені покинути домівки. При тому вони не перестали бути українцями, вірними синами й доньками своєї землі. Про одну з таких людей — далі.
Читати більше
Неймовірно точні висловлювання Фройда про людське існування
Погляди Фройда на природу людини були новаторськими для його часу, і протягом усього життя дослідника не припиняли викликати резонанс в науковому співтоваристві. Інтерес до теорій вченого не згасає і в наші дні.
Читати більше