I LOVE QUEST!

Вот и я влился в мир квестов, о которых мне так много рассказывали люди. Постоянно слышал только положительные впечатления от людей, которые прошли одно из таких испытаний. Друзья постоянно мне предлагали хотя бы раз посетить квест-комнату, чтобы лично прочувствовать весь драйв, который обычно там происходит.

Сегодня, благодаря своей подруге, я наконец-то выполнил одну из своих маленьких целей, не связанных напрямую с моей жизнью. Сказать, что я ощутил кайф – это ничего не сказать. На практике я узнал, что такое командное взаимодействие в полевых условиях. И не просто узнал, а еще и влился в предоставленную роль.

Очень жаль, конечно, что дается всего один час, но даже этого времени хватит на то, чтобы влиться в в живую стратегию в реальном времени. 
Спасибо так же команде "ПобегЪ" за предоставленные положительные эмоции. Обязательно приду еще и всем буду рекомендовать!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

15 відомих картин, які режисери відтворили у своїх фільмах
Так чи інакше всі ми, люди, стаємо натхненними, споглядаючи на талановито зроблені речі. У цій статті покажемо вам, як відомі режисери робили у своїх фільмах відсилання до легендарних картин.
Читати більше
Знищені жіночі долі: 5 містичних замків України та історії їхніх мешканок
Усіх нас інколи манить потойбіччя. Чому б не спробувати зазирнути за вауль світів? Ми зібрали для вас інформацію про 5 замків України, де переплелися містика та трагічна жіноча доля.
Читати більше