Художня виставка "Солом'яний смолоскип" Наталії Кохаль, Київ

14 грудня 2017
Open World

Запрошуємо на відкриту художню виставку "Солом'яний смолоскип" Наталії Кохаль

Наталія Кохаль – відома українська мисткиня, котра цього року святкує ювілей. Творчість художниці, а це акварелі, гуаші та живописи, добре відомі в Україні та за її межами. Окрім того, Наталія Кохаль є членом художньої ради Укрпошти та тим художником, який давно і плідно створює українську поштову колекційну марку. Також мисткиня працює заступником Голови Київської організації Національної спілки художників України.

На виставці представлено близько 40 акварельних робіт художниці в малюнках та поштових марках.

В програмі вернісажу: презентація каталогу "Солом'яний смолоскип".

Вхід вільний.

Довідки за телефоном:
+38 096 72 55568,
095 2217622​

Місце: Галерея "Митець", вул. Велика Васильківська, 12, Київ


 

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

НЕ ТАК ТІЇ ВОРОГИ, ЯК ДОБРІЇ ЛЮДИ...
Наприкінці ХІХ ст. український рух опинився перед поважними й розмаїтими викликами. Лідери українства мусили шукати відповіді на ці виклики - й тут годі не згадати про ті тяжкі помилки та прорахунки, яких припустилися вони в своїх пошуках і які дали гіркі плоди в наступну епоху змагань за незалежність.
Читати більше
ЩИРІ 2019: 15 зірок знялися в благодійному календарі на тему українських свят
Маша Єфросиніна, Леся Нікітюк, Ната Філатова (ONUKA) і ще 12 українських зірок долучилися до створення благодійного календаря "Щирі", який присвячений традиційному вбранню та українським святам.
Читати більше