Художня виставка "Солом'яний смолоскип" Наталії Кохаль, Київ

14 грудня 2017
Open World

Запрошуємо на відкриту художню виставку "Солом'яний смолоскип" Наталії Кохаль

Наталія Кохаль – відома українська мисткиня, котра цього року святкує ювілей. Творчість художниці, а це акварелі, гуаші та живописи, добре відомі в Україні та за її межами. Окрім того, Наталія Кохаль є членом художньої ради Укрпошти та тим художником, який давно і плідно створює українську поштову колекційну марку. Також мисткиня працює заступником Голови Київської організації Національної спілки художників України.

На виставці представлено близько 40 акварельних робіт художниці в малюнках та поштових марках.

В програмі вернісажу: презентація каталогу "Солом'яний смолоскип".

Вхід вільний.

Довідки за телефоном:
+38 096 72 55568,
095 2217622​

Місце: Галерея "Митець", вул. Велика Васильківська, 12, Київ


 

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Арт-галерея «Мануфактура» представить виставку «Антропогенез: витоки, предмет, тіло»
26 травня арт-галерея «Мануфактура» представляє персональну виставку чернігівського художника Євгена Шаповалова під назвою «Антропогенез: витоки, предмет, тіло». У контексті мистецтва та цієї виставки – це еволюція людства у проявах його стародавніх культур, творів, предметів та показ самих людей без зайвих прикрас.
Читати більше
ВИСТАВКА РОБІТ ХУДОЖНИКА ЗОЛТАНА ШОЛТЕСА В УГОРСЬКОМУ КОНСУЛЬСТВІ
Майже десяток експонованих робіт представлені з приватних фондів родини Золтана Шолтеса. Для виставки син майстра, Степан, підбирав ті роботи, які на його думку є найбільш вдалими, адже пам’ятає батькову науку: «Кожен художник має презентувати себе у кращому – це повага до глядача»
Читати більше