Hudaki Village Band дають сольний концерт в Києві

17 січня 2018
Редакція

26 січня (п'ятниця) о 20:00 в київському клубі Caribbean Club відбудеться концерт-презентація нового альбому ​Hudaki Village Band під назвою "Yo!"
 


Після майже трирічної перерви, 9 членів Hudaki Village Band (Нижнє Селище, Закарпаття) дають сольний концерт в Києві. На ньому гурт представить свій новий компакт-диск (CD) "Йо!" Він готувався уже починаючи з 2016 року (двотижневої студії в Бельгії) і, нарешті, дозаписаний на п'яти студійних сесіях в Ужгороді.

З "Йо!" ви відчуєте новий вимір української традиційної музики з незрівнянним ароматом закарпатського Марамороша.

Гурт Гудаки присвятив себе виключно локальній традиційній мультиетнічній музиці з моменту свого створення в 2001 р. Аранжування роблять самі музиканти, спираючись на досвід багатьох сотень концертів по всій Європі: вони знають, як саме їхня гра надає емоційну повноту і силу, властиві традиційній музиці, щоби пройняти до глибини душі аудиторію.

Співзасновник гурту Юрґен Крефтнер про альбом "Yo!": "Гудаки грають понад 16 років музику, фантастично багату архаїчну музику українського Марамороша. Але мені здається, що новий альбом - це безцінний і позачасовий подарунок для України й для тих, хто цінує музику та її витоки. Це відверте, щире вираження людських почуттів, без нічого зайвого і штучного. Для нас цей компакт-диск (та вініл, який також буде випущений) є знаковим в нашій історії. Це перший альбом, який вийде після тривалої перерви з 2011 р. Він, порівняно з попередніми, є якісно зовсім іншим продуктом. Ми працювали над записами майже два роки, над репертуаром - ще більше. Важко знайти ідеальне місце для запису. Ми працювали в дуже хорошій і високопрофесійній студії в Бельгії, але результат нас не задовольнив. Щоб не втратити задоволення і драйв під час записів, нам потрібні хороші акустичні умови. Ми знайшли їх (разом з хорошим пивом) у старому підвалі в Ужгороді, де зараз знаходиться ірландський паб "Egan" - це приміщення стало ідеальним для нас. Марко Галаневич з ДахаБраха порекомендував чудового звукового режисера Дениса Ямбора з Києва, який дуже підтримав нас технічно. Таким чином, після, загалом 6 сесій звукозапису, ми досягли гарного результату. Зведення записів зайняло ще три місяці. Раніше ми записували наші компакт-диски за три дні... Ось чому ми називали наш диск "Йо!": тому що ми врешті зробили це!"На початку грудня група презентувала в Києві музичне відео "Рекіти", створене відомою режисеркою Анною Бурячковою.

Зйомки відбувалися з серпня по жовтень 2017 р. у Берліні та в рідному селі Нижнє Селище.
 
Замовлення квитків: https://concert.ua/ru/eventpage/hudaki-village-band
Подія на FB: www.facebook.com/hudakivillageband
Квитки: 200 до 550 грн.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фестивалі, які пройдуть цього літа в Україні
Друзі, літо набирає обертів, а це означає, що починаються літні фестивалі. Ua Modna підготувала для вас корисну інформацію, які заходи необхідно відвідати в Україні, хто стане головними хедлайнерами та багато іншого. Детальніше в статті.
Читати більше