Хто отримає престижну українську кінопремію "Золота Дзиґа" у 2018 році

15 лютого 2018
Олена Українка
13 лютого організатори Національної кінопремії "Золота Дзиґа" оголосили ім'я лауреата почесної нагороди за внесок в розвиток українського кіно.

Згідно з рішенням членів Національної спілки кінематографістів України, нагороду цього року отримає режисер, сценарист, педагог В'ячеслав Криштофович.
  Спеціальну "Золоту дзиґу" вручать під час урочистої церемонії другої кінопремії 20 квітня. Крім премії за внесок у розвиток кіно, нагороду вручать ще в 17 номінаціях.


 
ukraineartnews.com
 
В'ячеслав Криштофович - режисер більше двох десятків стрічок. Серед його робіт такі фільми, як "Дрібниці життя" (1980), "Два гусара" (1984), "Самотня жінка бажає познайомитися" (1986). Фільми Криштофовича "Ребро Адама" і "Приятель небіжчика" брали участь в секції "Двотижневик режисерів" Канського кінофестивалю. "Приятель небіжчика" подавався від України на кінопремію Оскар в категорії "Найкращий фільм іноземною мовою".

Джерело: ​ukraineartnews.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com