Гурт Ptakh_Jung зіграє для "Чорного періоду" художника Олекси Манна

18 квітня 2018
Редакція

Київський експериментальний гурт Ptakh_Jung зіграє на виставці "Чорний період" художника Олекси Манна.

Концерт відбудеться у Інституті проблем сучасного мистецтва, як частина міждисциплінарного мистецького проекту під назвою "Чорний період".

Ptakh_Jung написали спеціально для виставки великий музичний твір. Це напівімпровізаційна композиція, яку можна грати і з якою можна "гратися" безкінечно довго. Так само як художник використав тільки дві фарби, щоби зробити сюжети серії надвиразними, музиканти вирішили обмежитися одним треком і таким чином до максимум увиразнити його сприйняття.

Приходьте подивитися і відчути на собі, як взаємодіятимуть одне з одним потужні образи Олекси Манна і не менш потужна музика Ptakh_Jung. Як в реальному часі ця взаємодія впливатиме на ваше сприйняття мистецтва.

Де: Інститут проблем сучасного мистецтва (Київ, вул. Коновальця (Щорса) 18д),

Коли: 19 квітня, 19:00

Перед концертом відбудеться кураторська екскурсія експозицією.

Посилання на подію:​ www.facebook.com/events/198147134323326

Вхід вільний

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
7 порад, як вибратися з депресії
Мабуть, у кожного з нас були часи, коли робота не йшла, самопочуття було погане, а настрій тільки нагнітав. Коли справа доходить до депресії, потрібно оговтатись! Адже життя прекрасне. А весь час, коли жалієте себе, витрачаєте сили на смуток, можна провести, як мінімум, із користю. Давайте розбиремо 7 пунктів, як можна вибратися з депресії, якщо вона таки прийшла.
Читати більше