GRAND KERAMA: родзинка вашого інтер'єру

30 жовтня 2017
Редакція
Ось уже багато років українська торгова марка GRAND KERAMA займає гідне місце серед світових виробників елементів декору. Технічний потенціал і мистецтво відчувати потреби ринку, а також швидко реагувати на них, сприяли успіху ТМ GRAND KERAMA, зокрема, й серед українських споживачів.
 
Продукція компанії продається в найбільших DIY-мережах: "ЕПІЦЕНТР К", "НОВА ЛІНІЯ", "Олді", "Практікер", а також "ЛЕРУА МЕРЛЕН".
 


Сьогодні ТМ GRAND KERAMA має можливість випускати нові, сучасні та затребувані на ринку види продукції, якими є декоративні елементи з інноваційними фактурами та складним дизайном.
 
Бренд GRAND KERAMA - справжній український виробник, який знає, що таке краса і скільки вона може коштувати для звичайного споживача...
   
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше