Гран-прі Київ 2018

З 19 по 21 березня 2018 року на сцені Національної опери України ім. Т.Г. Шевченка за підтримки Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації відбудеться IV Міжнародний юнацький конкурс-фестиваль класичного танцю "ГРАН-ПРІ КИЇВ" 2018 (гала-концерт та нагородження переможців – 21 березня 2018 року о 19:00).

Організатори:

- Благодійний фонд "Об'єднання світових культур" / United World Cultures Foundation,

- Директор конкурсу-фестивалю - народний артист України, художній керівник Київського державного хореографічного училища Нобухіро Терада.

Цього року у конкурсі візьмуть участь близько 70 юнаків та дівчат з Німеччини, Італії, Іспанії, Норвегії, Туреччини, Японії, Південної Кореї, США та представники хореографічних закладів з Києва, Львова, Харкова, Дніпра та Івано-Франківська.

Ось деякі фото учасниць з Америки

А це наші учасниці з України - учениці Київського хореографічного училища. Минулого року одна з учениць отримала Гран-Прі конкурсу.

Міжнародний конкурс щороку збирає та об'єднує молодих танцівників балету, дає їм шанс проявити себе, показати широкому загалу свій талант. Для багатьох талановитих хлопців і дівчат саме сцена фестивалю стала початком великого творчого шляху до світового визнання, оскільки переможців запрошують навчатися до найпрестижніших балетних шкіл світу.

"ГРАН-ПРІ КИЇВ" - єдиний конкурс класичного танцю міжнародного рівня, у якому участь конкурсантів є абсолютно безкоштовною, до того ж проживання та харчування також оплачується організаторами за фінансової підтримки меценатів та спонсорів.

До складу журі конкурсу входять артисти балету зі світовими іменами, а саме: зірка світового балету, балетмейстер-репетитор, лауреат премії В. Ніжинського Володимир Малахов (голова журі).

Члени журі:

 • Народна артистка України, педагог-репетитор Національної опери України Олена Філіп'єва,
 • Заслужений артист України, провідний педагог Київського державного хореографічного училища Володимир Денисенко,
 • Меценат конкурсу Тошихіко Такахаші,
 • Директор балетної школи "Терада" (м. Кіото, Японія) Мічіко Терада,
 • Педагог балетної школи Штутгарту ім. Дж. Кранка Дмитро Магітов,
 • Педагог державної балетної академії м. Берлін Ганна Світліченко,
 • Художній керівник державного театру м. Кіл (Німеччина) Ярослав Іваненко,
 • президент компанії "Koransha" Масахіко Ямамото,
 • Народний артист України, педагог-репетитор Національної опери України Сергій Бондур,
 • Директор балетної школи м. Майнц (Німеччина) Ігор Мамонов,
 • Художній керівник балетної школи Норвегії Сірі Аарсет Йохансен,
 • Художній координатор та директор OF ALBERTA BALLEТ II (Канада) Арам Манукян,
 • Президент Korea IBC Jae Keun Park, методист відділу фахових дисциплін КДХУ Сергій Лахтіонов,
 • Провідний педагог КДХУ Людмила Соболєва.

Благодійний фонд "Об'єднання світових культур" кожного року запрошує відвідати гала-концерт дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, переселенців та дітей із сімей учасників АТО. Запрошені учасники мають змогу абсолютно безкоштовно не лише насолодитися концертом, а й взяти участь у майстер-класах, фотосесії у спеціально облаштованій фотозоні та долучитися до веселощів з аніматорами, які розважають малечу до початку концерту (з 18:00). Вся програма є важливим елементом у процесах соціалізації та інклюзії дітей.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше