Фотовиставка IFBESTPHOTO 2017

Історія фотографії цього краю має давнє коріння, яке бере свій початок ще з позаминулого століття. Багато видатних фотомитців прославляли наш край: Олександр Кіблер, Юліан Дорош, Степан Ожга, Ярослав Довган, Роман Баран, Степан Назаренко, Павло Дроб'як, Василь Пилип'юк. З часом змінилися засоби та методи отримання зображення, але не змінилося прагнення фотографів до пізнання світу і до прекрасного. З кожним роком все більше і більше людей шукає своє натхнення і самовираження у цьому мистецтві.

Фотоконкурс IFBESTPHOTO був започаткований у 2016 році Івано-Франківською обласною організацією Національної спілки фотохудожників України і його основною метою було показати основні напрацювання місцевих фотографів, виявити молоді таланти і дати іншим поштовх до заняття фотографією. У першому конкурсі взяло участь 107 початківців і досвідчених фотографів. Тема конкурсу - вільна і без вікових обмежень.

Цього року у конкурсі взяв участь 151 фотограф. Компетентним жюрі відібрано фотографії 50 авторів для підсумкової експозиції та визначено переможців. Дякую всім учасникам цього конкурсу. Ваш унікальний талант вчить інших людей бачити прекрасне, надихає до подальшої роботи. Особлива подяка за сприяння в проведенні цьогорічного конкурсу депутату обласної ради Юрію Черневому та компанії "Сако".

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співак Дмитро Оленич презентував відеороботу "Солодко спи"
Прийшла осінь, а це ще один привід слухати теплу музику. До вашої уваги нова відеоробота молодого виконавця Дмитра Оленича, яка дістала назву "Солодко спи". Про що вона та який зміст має, - читайте далі.
Читати більше