Фанvision: Ua Modna представляє авторську колекцію футболок

11 червня 2018
Редакція

Платформа Ua Modna рада представити вам нашу нову колекцію футболок. Вона дістала назву "Фанvision". Якщо раптом вас цікавить, чому саме така назва, відповідаємо:) Адже fan у перекладі з англійської означає "фанат", а vision - "бачення". Оскільки наша редакція пам'ятає хіти минулого і стежить за популярними новинками музики, ми вирішили потішити наших читачів крутими футболками із надписами з відомих шляґерів. 

Замовити можна ТУТ.

А якщо ви затятий завсідник Інстаґраму, для замовлення пишіть нам сюди

Фотограф - Назар Дяків

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Козаки та казаки. Продовження
З першого дня існування українського козацтва, Московія та її царство втратили спокій. Купка вільних та патріотично налаштованих козаків не мали ніякого наміру підпорядковуватися нікому. А після Польсько-Московської війни 1609-1618 року, коли об`єднані війська Річ Посполита та війська Запорозького вщент розбили Московське царство та Шведську імперію, маргінали Московії починають шукати вихід.
Читати більше
Наскільки Iq-тесту можна вірити?
Скільки разів ви чули про IQ-тест? Припускаю, що дуже багато. Цей тест у нас асоціюється з інтелектом, а інтелект-це те, від чого залежить наше життя. Але чи дійсно IQ-тест говорить правду?Можливо, ще є кращі альтернативи?
Читати більше