Фанvision: Ua Modna представляє авторську колекцію футболок

11 червня 2018
Редакція

Платформа Ua Modna рада представити вам нашу нову колекцію футболок. Вона дістала назву "Фанvision". Якщо раптом вас цікавить, чому саме така назва, відповідаємо:) Адже fan у перекладі з англійської означає "фанат", а vision - "бачення". Оскільки наша редакція пам'ятає хіти минулого і стежить за популярними новинками музики, ми вирішили потішити наших читачів крутими футболками із надписами з відомих шляґерів. 

Замовити можна ТУТ.

А якщо ви затятий завсідник Інстаґраму, для замовлення пишіть нам сюди

Фотограф - Назар Дяків

[adSlot9]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше