Досить обирати телефон за його характеристиками, обирайте характеристики...

16 січня 2015
Viktoria Vovkanets
І знову Google нас дивує своїми грандіозними ідеями. Скоро має вийти в світ перший "Леґо" телефон. Основною ідеєю стало твердження - "Для чого обирати телефон за характеристиками, якщо можна обрати характиристики для свого телефону." Наразі не існує аналогів даного проекту, але Google бачить перспективи у майбутньому і, можливо, ця розробка могла б змінити наші уявлення про смартфони. Адже ідея полягає в тому, що користувач не лише зможе обрати дизай для себе, але і вибрати такі характеристики, як камера чи батарея. Всі ці компоненти будуть доступні на ринку і користувач, відповідно, зможе обрати і сконструювати смартфон за власним бажанням.
 
Все почалося з ідеї - навіщо викидати наші телефони в смітник раз на два роки, якщо ми могли би просто оновити компоненти, які нам потрібні? Таким чином, "Phonebloks" ідея зародилась в голові голландського дизайнера Дейва Хеккенса. Тим не менше, до недавнього часу це було не більше, ніж ідеєю. 

Тільки після того, як Google створив проект під кодовою назвою "Проект Ара" і залучив експертів з різних галузей електроніки, включно експертів в галузі чіп-компонетів, проект став реальністю. Розвиток першого в світі модульної телефону насправді почався в Motorola, але після цього ідею підхопив Google і почав втілювати план в життя. 
 
Перш ніж робити висновки щодо "Проекту Ара", давайте спочатку подивимося, в чому полягає ідея і чому вона варта вашої уваги. Маючи модульний телефон "Lego", ви можете вибрати кожен компонент смартфона, на відміну від того, що зібраний пакет не дає вам такої можливості. Все повністю на ваш вибір - чи хочете ви найостанніший та найпотужніший, дорогий процесор, чи менш потужний і дешевший; хочете ви камеру з особливою оптикою чи базової вам достатньо; або, наприклад, пульсометр на ваш телефон чи вимірювач ритму серця. Крім того, ви також можете налаштувати зовнішній вигляд всіх цих частин. Ідея йде навіть далі - вся суть в апаратному забезпеченні. Замість того, щоб покладатися на Apple, Samsung чи іншу компанію, щоб зібрати деталі зі складових органів, ви можете безпосередньо придбати компоненти від виробників. 
 
Не зважаючи на повну свободу комплектації, є одна невід'ємна частина, яка не може бути змінена за "Проектом Ара". Google називає це ендоскелетом (скор. - ендо) - фізичне тіло, що тримає і зв'язує всі модулі разом.

Ара буде запущена в трьох розмірах, з трьома різними ENDOS:

- міні (2x5 блоків) - мінімальний розмір: не ширше, ніж 45 мм;
- середній (3х6 блоків) - флагман проекту з мінімальним розміром: не ширше, ніж 67.02 мм;
- великий (4x7 блоків) - таблет-розмір: ще не визначено остаточно.

Вважайте, що ендо - це модернізована материнська плата. 
 
Ви побачите, що кожен ендо постачається з магнітами, які утримують всі компоненти кожної з частин Ара разом. Google використовує спеціальні типи магнітів для цього - електро-постійні магніти, які є пасивними (не споживають енергію), коли підключений модуль. Просто і легко ви завжди зможете замінити компоненти свого смартфону.
 
Оскільки розробником є Google, не важко здогадатись, що цей девайс буде використовувати Android.
 
Виходячи з цього можемо підсумувати, що проект Ара є дійсно новим рішенням на ринку, особливо для тих, хто прагне свободи вибору компонентів. 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

MorisBrother MorisBrother 16 січня 2015
Залежно яка буде ціна. Та термін актуальності одного екзоскелета буде грати важливу роль. Щоб не прийшлось кожного року переходити на новий.
На що звертати уваги при виборі чоловічого гаманця
Банкноти, кредитки, візитні картки, посвідчення водія та сезонні квитки — це все наші щоденні супутники, які повинні бути легко доступними і, бажано, організованими. Для цих цілей ми купуємо гаманці, які б вигідно перегукувалися з нашим стилем життя.
Читати більше
15 отруйних рослин, які швидше за все є у вашому домі
Не варто забувати, що не всі домашні рослини такі безпечні, як ми звикли про них думати. Ми зібрали для вас найпоширеніші кімнатні квіти, які можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю.
Читати більше