Донецька художниця показала, як виглядає "російський світ" в її місті

31 серпня 2017
Лесічка Кіт
Українська художниця Анна Вахрамеєва з Донецька показує, яким стало її рідне місто за час окупації, повідомляє styler.rbc.ua з посиланням на "Радіо Свобода". 
 
radiosvoboda.org

"Коли почалася війна, потреба висловити те, що відбувається у мене всередині і навколо, стала гострішою. І я почала малювати картини, присвячені війні та Донецьку в окупації", - розповіла художниця.
 
radiosvoboda.org
 
У 2016 році Ганні довелося залишити рідне місто. Вона везла свої картини через блокпости, зашивши їх у дно сумки. "Роботи виконані на аркушах А4, тільки одну я описала на полотні - так їх було легше вивозити, ніж великі полотна", - згадала вона.
 
radiosvoboda.org
 
"У своїх картинах я хочу показати, що таке війна і що таке окупація, як живе в ній людина з "іншими" поглядами, яка любить Україну, і, головне, що я хочу нагадати у всіх своїх роботах: Донецьк - це Україна!" - додала Анна Вахрамеєва.


 
radiosvoboda.org
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com