Долі та дороговкази: побачила світ нова книга Дари Корній

1 червня 2018
Ліля Колісник

Українська письменниця Дара Корній презентувала чергову новинку. Читачі мають змогу осягнути творчість авторки у нових її проявах. Адже, на здивування, книга написана не в притаманному їй жанрі — фентезі. Це соціально-психологічна проза. 

Дара Корній зауважила, що сподівається на вдалу спробу заглибитися в історію. Каже, що хотіла відійти від Львівщини як фону, де розгортаються події.

Письменниця зізнається, що повернулася до великої прози після дворічної перерви. Протягом паузи писала малі твори, а також займалася "Чарівними істотами...".


"Сузір'я дів" — саме таку назву отримала книга  це "плетиво жіночих доль". Усі герої дуже реальні. Вони живуть своїм життям, у всіх різний соціальний статус.


На питання модераторки Ольги Деркачової "що таке любов і ненависть?" Дара відповіла словами героїні твору: "Не можна до безтями любити чужих чоловіків. До безтями можна любити лише власного сина".
Письменниця зазначила, що між цими двома почуттями (за класикою жанру) дуже тонка межа. 


Майстриня слова встигла поділитися з читачами й думкою про розвиток сучасної української літератури: "У нас лінивий видавець. В українській літературі багато проґалин. Деякі жанри втратили своїх письменників". 


Із сумом вона додала, що молодих авторів зовсім не підтримують. Видавництвам зручніше випускати перекладну літературу, оскільки та перевірена.                                                                                                                                                         

За невимушеною обстановкою Дара говорила про літературні курси і ставлення до піратства. Перші вважає добрим дороговказом. На її думку, така практика може спрямувати молодих авторів і відповісти на деякі питання. 


Врешті всім і так відома істина: на письменників не вчаться. Це дар для людини і її ж офіра. 

 [adSlot9]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Готуємось до весни: як вибрати пені борд
Весна вже зовсім близько. Що означає, що прийшов час подбати про розваги на свіжому повітрі. Це сприятиме гарному настрою та зміцнюватиме здоров’я. Одним з найкращих помічників в активному дозвіллі може стати яскравий пені борд.
Читати більше