Даріо Салас "Чи існує жінка?". То існує чи ні?

6 березня 2018
Аня Остапчук

Гадаю, ви коли-небудь чули про такого автора як Даріо Слас, якщо не чули - тим краще! Чому? Спершу розповім коротко про Даріо Саласа - письменника та філософа. Він народився в сім'ї педагогів, в якій громадська та педагогічна діяльність були традицією, що передавалася з покоління в покоління. 

Письменник є прихильником відродження духовності та моральності, його діяльність спрямована на пошук шляхів вирішення нагальних проблем сучасного суспільства і розвиток потенціалу внутрішнього світу людини. Крім того, він є великим поціновувачем спадщини Толстого та Вернадського

Одним словом, людина багатограна. Але щось пішло не так, і автор написав книгу про спостереження за жіночою поведінкою "Чи існує жінка?". Оскільки я читач ще той, особливо стосовно таких спірних філософських книг, мою увагу не могла не привернути гучна назва! У книзі пояснюється суть жіночих вчинків і, як думає автор, розкривається жіночність, дається її визначення.

Якщо прислухатися до думки Даріо Саласа, то висновок один: жінки як такої не існує, вона не існувала й існувати не буде. Це організм, який те й робить, що заздрить чоловікам. Оскільки у них є статевий орган (наяву, як каже автор), а жінка теж хоче такий. Звісно, у книзі багато "перлів", ось один із них: "Жінки вагітніють через своє его, так хочуть самоствердитися і все життя їхнє полягає в полюванні на чоловіків". І таких потоків слів автора дуже-дуже багато. Попахує "жінконенависництвом"!

Ох...ви не уявляєте, як мене розсмішив автор. Звісно, з цим письменником я вже була знайома ще до цієї книги, оскільки читала "Мораль 21 століття" і скажу - книга непогана, навпаки щось таки вона розумне несе. А в цьому випадку я просто немаю що сказати. Гарненько все обдумавши, поговорила з людьми, які це читали; почитала форуми, роботи та біографії. І тепер зробила свої висновки!

Ви тільки прислухайтеся до цих слів: "...єдина еволюція жінки до позитивної зміни - це ментальна пустота...". Що? Чувак, ти сексист? Тон книги дуже категоричний. А гендерні стереотипи просто зашкалюють. У мене склалося враження, що Даріо Салас ображений життям, точніше жінками! Наче його постійно відштовхували, у чомусь відмовляли, певне, знущались, і то добряче. Але це лише припущення...

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Аня Остапчук Аня Остапчук 8 березня 2018
для застереження.
Любов СЕРДУНИЧ Любов СЕРДУНИЧ 7 березня 2018
Ну то навіщо рекламуєте таке?..
Яскраві цитати Нельсона Мандели
Сьогодні мало би виповнитися 100 років першому темношкірому президенту Південно-Африканської Республіки, Нобелівському лауреату, одному з найвідоміших активістів у боротьбі за права людини у часи апартеїду - Нельсону Манделі.
Читати більше
Три питання до письменника: під пильною увагою автори "Фонтану казок"
У дорослому житті ми так зрідка дозволяємо бути собі слабкими. А що вже говорити про те, щоб іноді відчувати себе дітьми... Ua Modna розпитала авторів, що пишуть для дітей, про їхні принципи, мету творів, а також як правильно батькам вибрати книжку для свого чада.
Читати більше
Успішними не народжуються — ними стають: настанови
Величезний успіх врешті-решт починається з ідеї, але те, що робить ідеї реальністю, — шалене людське бажання. Як правильно розставити пріоритети? Де знайти мотивацію? Секрети успішної людини — у статті.
Читати більше