Beauty-дівич-вечір: знайди час для себе!

24 січня 2018
Редакція
Часом за буденною метушнею та купою важливих справ ми забуваємо про те, як важливо знаходити час для себе, щоби зайнятися улюбленими справами, потішити себе чимось гарним, врешті, розслабитися та відпочити... 

Якщо ви давно не робили чогось приємного для себе, коханої, запрошуємо вас 28 січня на "Beauty-дівич-вечір: час для себе!", на якому провідні експерти у сфері здоров'я, краси та особистого розвитку розкажуть про свої відкриття, візьмуть участь в неформальному спілкуванні, дадуть відповідь на найважливіші запитання.
 
Спікери зустрічі:
Макс Погорілий (Максим Погорілий) - експерт з харчування з 20-ти річним стажем,
Svetlana Soroka - стиліст, візажист та експерт у сфері побудови особистого бренду,
Alena Talan - сертифікований консультант-практик щодо дати народження, астрології Бацзи і 22 Кодів Долі.

-------------
 
Це ідеальний формат приємного та корисного проведення часу! Всі спікери чудові співрозмовники, як стосовно своєї сфери, так і просто як особистості! ;) І в КОЛО завжди приємно побувати.

Тож 28 січня, в неділю, беріть подруг, щоби потім не довелося їх дражнити розповідями про те, як весело і цікаво було на дівич-вечорі! :)
 
--------------
 
Три цікавих експерта, котрі знаються на здоровому харчуванні, красі та моделюванні майбутнього, зберуться одночасно на дівич-вечорі та поділяться знаннями про найважливіше!
 
Буде весело, пізнавально і затишно!Кількість місць обмежена, тож поспішайте забронювати місце, щоб нічого не пропустити!
Забронювати місце можна за телефоном: 

093 454 5763,
098 218 8788,
Lena Lavrikova


Або ж за посиланням: goo.gl/nGPnMs

Коли: 28 січня (неділя)
Початок: 13:00

Де: м. Київ
вул. Іллінська, 20, 
КОЛО


Деталі за посиланням: www.facebook.com/events/2104449803110364/
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше