8 помилок хронічно бідних людей: як заробляти більше

8 лютого 2019
Kelsey Keff

Як казав Оноре де Бальзак: " Гроші потрібні навіть для того, щоби без них обходитись". Але що робити, якщо їх катастрофічно не вистачає? Давайте з'ясовувати!

Отож, хронічно бідні люди:

  • Не керують своїми фінансами

Алгоритм управління грошима зводиться до наступного: витрачаю гроші, коли є, не витрачаю, коли немає. Такий підхід прирікає на вічну гонитву за грошима. Часто вона закінчується боргами і кредитами.

  • Не рахують свої гроші

Єдине, що знають бідні люди,  скільки грошей залишилося до зарплати. Але найчастіше назвати точну суму ніхто не може.

  • Беруть кредити або в борг

Кредит, як ярмо: змушує відпрацьовувати те, що людина не захотіла заробити. Борги тиснуть на психіку і позбавляють можливості змінити ситуацію  ризикувати і працювати, щоб заробляти більше. Ба більше, вони не знають, чому виникають борги і як їх позбутися.

  • Зневажають гроші і багатих людей

Якщо гроші або багатство асоціюється з негативом,  свідомість блокує це. Те, що зневажають, -— те відкидають.

  • Шукають винних у своїй бідності

Немає відповідальності за себе і свої доходи  немає грошей. Куди простіше назвати «редискою» уряд, керівника або сусіда на Porsche, ніж відірвати свою дупу від теплого дивану.

  • Об'єднуються з собі подібними

Куди простіше знайти людину, якій гірше, ніж тобі, і на її тлі себе заспокоювати. Принагідно можна і понити і поскаржитися  знайти підтримку серед друзів, які так само не вміють зберігати гроші.

  • Заробляють, щоб більше витрачати

Коли у бідних з'являються «зайві» гроші, вони купують собі радість у вигляді більш дорогих речей, розваг, модних іграшок. У той час, як багаті відправляють ці гроші на створення джерела доходу. 

  • Роблять тільки те, що подобається, але не те, що потрібно

По суті, всі попередні пункти  наслідок цієї помилки. Психологія «подобається  роблю, не подобається  не роблю» опускає людину до рівня пекінеса. А маленькі собачки не мають грошей.

Грошей вам!

(via)

Зображення  pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com