8 помилок хронічно бідних людей: як заробляти більше

8 лютого 2019
Kelsey Keff

Як казав Оноре де Бальзак: " Гроші потрібні навіть для того, щоби без них обходитись". Але що робити, якщо їх катастрофічно не вистачає? Давайте з'ясовувати!

Отож, хронічно бідні люди:

  • Не керують своїми фінансами

Алгоритм управління грошима зводиться до наступного: витрачаю гроші, коли є, не витрачаю, коли немає. Такий підхід прирікає на вічну гонитву за грошима. Часто вона закінчується боргами і кредитами.

  • Не рахують свої гроші

Єдине, що знають бідні люди,  скільки грошей залишилося до зарплати. Але найчастіше назвати точну суму ніхто не може.

  • Беруть кредити або в борг

Кредит, як ярмо: змушує відпрацьовувати те, що людина не захотіла заробити. Борги тиснуть на психіку і позбавляють можливості змінити ситуацію  ризикувати і працювати, щоб заробляти більше. Ба більше, вони не знають, чому виникають борги і як їх позбутися.

  • Зневажають гроші і багатих людей

Якщо гроші або багатство асоціюється з негативом,  свідомість блокує це. Те, що зневажають, -— те відкидають.

  • Шукають винних у своїй бідності

Немає відповідальності за себе і свої доходи  немає грошей. Куди простіше назвати «редискою» уряд, керівника або сусіда на Porsche, ніж відірвати свою дупу від теплого дивану.

  • Об'єднуються з собі подібними

Куди простіше знайти людину, якій гірше, ніж тобі, і на її тлі себе заспокоювати. Принагідно можна і понити і поскаржитися  знайти підтримку серед друзів, які так само не вміють зберігати гроші.

  • Заробляють, щоб більше витрачати

Коли у бідних з'являються «зайві» гроші, вони купують собі радість у вигляді більш дорогих речей, розваг, модних іграшок. У той час, як багаті відправляють ці гроші на створення джерела доходу. 

  • Роблять тільки те, що подобається, але не те, що потрібно

По суті, всі попередні пункти  наслідок цієї помилки. Психологія «подобається  роблю, не подобається  не роблю» опускає людину до рівня пекінеса. А маленькі собачки не мають грошей.

Грошей вам!

(via)

Зображення  pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

На що звертати уваги при виборі чоловічого гаманця
Банкноти, кредитки, візитні картки, посвідчення водія та сезонні квитки — це все наші щоденні супутники, які повинні бути легко доступними і, бажано, організованими. Для цих цілей ми купуємо гаманці, які б вигідно перегукувалися з нашим стилем життя.
Читати більше
15 отруйних рослин, які швидше за все є у вашому домі
Не варто забувати, що не всі домашні рослини такі безпечні, як ми звикли про них думати. Ми зібрали для вас найпоширеніші кімнатні квіти, які можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю.
Читати більше