7 серіалів, які допоможуть у вивченні англійської мови

Існує багато методик для вивчення англійської мови, одна з найвеселіших та найприємніших – переглядати серіали.

Тож ми пропонуємо вам збірку найкращих ситкомів для різних рівнів знання (за версією сайту Kozakorium.com), які допоможуть у вивченні англійської.

Гра престолів / Game of Thrones

Рівень: Upper-Intermediate
Кількість сезонів: 7 сезонів по 10 серій


Фентезійний серіал, знятий за мотивами романів Джорджа Мартіна "Пісня льоду й полум’я", що підкорив мільйони сердець. Спостерігати боротьбу за владу в оригіналі не так просто – в серіалі досить складна лексика, багато битв та інтриг і мало легких побутових діалогів.
 

Друзі / Friends 

Рівень: Intermediate
Кількість сезонів: 10 сезонів по 24 серії


Напевно ви вже дивилися цей серіал, і, можливо, навіть не раз. Тим краще! Тепер вам точно не складе труднощів розпізнати вже знайомі фрази, тільки іноземною мовою. Цікавий гумор і легкі діалоги Рейчел, Моніки, Фібі, Чендлера, Роса і Джоуї допоможуть вивчити повсякденну англійську.
 

Як я зустрів вашу маму / How I Met Your Mother 

Рівень: Upper-Intermediate
Кількість сезонів: 9 сезонів по 22-24 серії


Ще одна відома багатьом комедія про Теда, який впродовж 9 сезонів шукає свою другу половинку, і його чотирьох друзів. У серіалі багато розмовної лексики і стійких виразів, корисних для повсякденного спілкування.
 

Дівчата / Girls

Рівень: Upper-Intermediate
Кількість сезонів: 6 сезонів по 10 серій


Відомий своєю реалістичністю серіал про життя чотирьох молодих дівчат, які шукають себе у величезному Нью-Йорку. Тут багато сучасної молодіжної американської англійської, швидких діалогів і сленгових виразів. А ще це відмінний посібник, як навчитися посилати куди подалі свого бойфренда, подругу або всіх відразу іноземною мовою.
 

Елементарно / Elementary

Рівень: Advanced
Кількість сезонів: 5 сезонів по 24 серії


Це ще одна варіація на тему роботи знаменитого слідчого, персонажа книг Артура Конана Дойля. Ось тільки Шерлок тут – колишній наркоман, який приїхав на реабілітацію в Нью-Йорк, а Ватсон – жінка. У серіалі багато іронії та сленгових виразів.
 

Теорія великого вибуху / The Big Bang Theory

Рівень: Advanced
Кількість сезонів: 11 сезонів по 24 серії


Найпопулярніший серіал про життя молодих вчених не потребує представлення. Більшість діалогів прості. Незрозумілими можуть здатися лише моменти, коли хлопці починають говорити про фізику, елементарні частинки і сипати іншими науково-популярними термінами.
 

Айтішники / The IT Crowd (2006-2013)

Рівень:  Pre-Intermediate
Кількість сезонів:  5 сезонів по 6 серій


Британський ситком про двох айтішників, які працюють у відділі техпідтримки великої компанії, та їхню начальницю, що нічого не тямить у сфері IT. У серіалі проста лексика і багато іронічних жартів на кшталт легендарного: "Техпідтримка слухає, ви пробували вимкнути і увімкнути комп’ютер?".
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Найочікуваніші українські фільми 2019 року
Найскандальніший, найдорожчий і наймасштабніший. Це все про українські фільмі, які вийдуть у наступному, 2019 році. Чи виправдають вони очікування глядачів, та чи зростатимуть не тільки кількісно, але й якісно​?
Читати більше