5 лайфхаків, які допоможуть розслабитися

В умовах сучасного насиченого життя, його швидкого темпу і величезної кількості інформації, постає нагальне питання: а чи вміємо ми розслаблятися?

Пропоную кілька лайфхаків, які допоможуть зняти емоційну напругу і повноцінно відпочити.

1. Вчасно зупиняємося і робимо перерви. І головне правило тут, — якщо перерва на каву – думаємо про каву (насолоджуємося ароматом, відчуваємо її смак, пробуємо «прочитати» її букет…), тобто максимально концентруємо увагу на тому на занятті, яке було обране для перерви.

2. Дозуємо емоційні навантаження. Дуже допомагає візуальна картинка «емоційної шкали» і запитання самому собі: а чи справді вартує ця ситуація 9-бальної інтенсивності переживання? Ні? Ну тоді сміло зменшуємо напругу до рівня, наприклад, 4,5 бала…

3. Повна ізоляція. Дозвольте собі на день (в ідеалі), півдня, кілька годин побути наодинці із собою без жодних зайвих подразників, які б навіть гіпотетично могли б вивести вас із рівноваги. Займіться улюбленою справою, дивіться фільми, читайте книгу  робіть будь-що, тільки б це заняття підпадало під критерій «таке, що носить медитативний характер».

4. Тілесні задоволення. Не забуваємо, що психічне нерозривно пов’язане із тілесним, тому приємні процедури фізичного характеру неодмінно сприятимуть емоційному розслабленню. Контрастний душ, масаж, заспокійливі ванни… Вибирайте за вашим смаком і відпочивайте тілесно!

5. Сон. Це ніщо інше, як розумове перезавантаження в прямому і в переносному сенсах. Вживайте будь-який заходів, але повноцінний сон собі забезпечити мусите. І часто багато проблем, які вимагали великих емоційних включень, вирішаться набагато легше, адже «ранок вечора мудріший».

Будьте здорові!  

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com