11 звичок успішної жінки

13 лютого 2019
Ліля Колісник

«Визначайте успіх на своїх умовах, досягайте його за своїми правилами і живіть життям, яким ви пишаєтеся».

 Енн Суїні.

Кожна людина розуміє успіх по-своєму, але незалежно від визначення її досягнення завжди вимагають значних зусиль і витримки. Успішні жінки не прокидаються одного ранку, тримаючи весь світ у себе на долонях. Заради виконання цілей їм теж доводиться проливати кров, піт і сльози.

 

Як правило, у всіх успішних людей є кілька звичок, яким вони слідують для отримання бажаного результату. Якщо ви хочете наповнити своє життя достатком, спробуйте прищепити собі наступні 11 звичок успішних жінок.

1. Вони займаються самонавчанням

Успішні жінки розуміють, що сила полягає в знаннях. І мова не тільки про гарне засвоєння шкільного матеріалу, а й отримання знань, які нам дає справжнє життя.

Жінки, які досягли успіху, постійно дізнаються щось нове в сфері фінансів, підприємництва, фондового ринку, а також різного роду важливі факти, що дозволяють їм залишатися на плаву.

 

Величезна частина вільного часу у них йде на самоосвіту, тому що чим більше людина знає, тим сильніше вона може вплинути на своє життя для реалізації своєї мрії.

2. Вони ставлять перед собою цілі і роблять все, щоб їх виконати

Заради досягнення своїх цілей (як великих, так і маленьких) успішні жінки роблять все можливе. Звичайно, більшість починає з чогось простого, поступово переходячи до цілей складніших.

Постановка цілей відіграє величезне значення в ж
що вклала в реалізацію мрії всю себе.

 

3. Вони завжди організовані

Для успішних жінок дуже важливо залишатися зібраними і записувати всі свої завдання на поточний день.

Професійний доповідач Нін Джеймс говорить: «Моя найважливіша звичка, яка сприяє успіху, полягає в тому, щоб щоранку приділяти по 15 хвилин часу на визначення 3 обов'язкових завдань, які сьогодні необхідно виконати. Я роблю це кожен день. Мої записи починаються зі слів «сьогодні я ...», а потім слід сам перелік справ».

Перш ніж приступити, необхідно все для цього підготувати. Пам'ятайте: захаращене робоче місце призводить до хаосу в голові, заважаючи чіткому баченню поточних цілей.

4. Їм є на кого покластися 

Часом життя застає зненацька навіть найсильніших жінок. Однією з причин може бути перевантаження величезною кількістю обов'язків, які іноді негативно позначаються на психологічному стані людини.
Проте успішні жінки залишаються відкритими для сім'ї та друзів, яким вони небайдужі. Вони завжди допоможуть їм впоратися зі стресом.

5. У них є розпорядок дня

Успішні жінки вміють розділяти роботу і розваги. Іншими словами, вони працюють певну кількість годин на день, після чого вільно займаються іншими важливими для себе справами.

Вони точно знають, коли зможуть піти в тренажерний зал, за продуктами, коли зустрінуться з друзями і т.д. Уміння складати графік є важливим фактором досягнення успіху, оскільки дає розуміння того, як пройде ваш день, а це сприяє досягненню цілей.

6. Вони самі кидають собі виклик

Навіть якщо вони десь і допустили помилку, це не завадить їм продовжувати йти до успіху. Вони розуміють, що успіху без невдач не буває, адже, в іншому випадку, вони б не змогли вчитися на своїх помилках.

А оскільки невдачі не заважають їм рухатися далі, успішні жінки постійно підвищують для себе планку. Розвиток і зростання приносять їхній душі щастя.

7. Вони знаходять час для себе

Навіть найзавзятішим трудівницям потрібно іноді розслаблятися і відпочивати. Тому успішні жінки знаходять можливість викроїти в своєму розкладі час на себе.

Не має значення, що це буде (йога, медитація, катання на велосипеді або малювання), головне, — щоб любов і турбота про себе завжди залишалися пріоритетом номер один.

8. Вони постійно пробують щось нове

Жінкам, які звикли досягати свого, подобається робити життя цікавішим, нехай це буде всього лише вибір нового місця для обіду або нового маршруту до роботи.

Вони знають, що різноманітність надає життю гостроти, тому, як тільки все стає рутинним, вони починають мислити нестандартно.

9. Вони не порівнюють себе з іншими людьми

Замість того, щоб розглядати інших як конкурентів успішні жінки ставляться до них як до потенційних друзів і партнерів по бізнесу.

Вони знають собі ціну і не бачать ніякого сенсу в порівняннях, а тому дивляться на інших жінок як на рівних собі.

10. Вони допомагають оточуючим і несуть в світ добро

Найбільш успішним жінкам відомо, що якщо вони будуть піднімати дух оточуючих, то від цього виграє вся команда, а не тільки вони самі.
 
Такі жінки розуміють, що для досягнення успіху їм знадобиться допомога інших людей. Тому вони ставлять перед собою мету протягувати руку допомоги якомога частіше, адже одного разу ті, кому вони допомогли, зможуть надати їм відповідну послугу при нагоді.

11. Вони посміхаються навіть у найважчі часи

Не всі дні проходять ідеально, але це не означає, що надії більше немає.
Успішні жінки роблять все можливе, щоб зберігати позитивний настрій, знаючи, що здоровий спосіб мислення є ключем до досягнення будь-якої мети.
Зображення - pinterest.com.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

24 українські емігранти, які прославили Україну на весь світ
Нашого цвіту — по всьому світу. Тисячі українців були змушені шукати кращої долі за кордоном. Але навіть у чужих країнах вони пам'ятали про своє походження та змогли вразити світ своїм талантом.
Читати більше
​Прикарпатські педагоги взяли участь в міжнародних заходах з інклюзивної освіти
У Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську та Києві відбувалися регіональні тренінги в рамках проєкту міжнародної співпраці «Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти». Деталі — далі в статті.
Читати більше