11 ознак того, що ваша особистість настільки сильна, що відлякує оточення

4 лютого 2019
Kelsey Keff

Будьте собою, незважаючи ні на що!

Існує цілий ряд причин, через які ми можемо опинитися на самоті, починаючи з енергії, яка ми випромінюємо, рис особистості, якими володіємо, і атмосфери, яку несемо. І дехто, хто володіє більш глибокою індивідуальністю, дійсно може відлякувати людей, просто будучи собою.

Це не означає, що потрібно терміново змінювати себе. Можливо, ви неограненний алмаз і намагаєтеся зробити цей світ кращим не тільки для себе, але і для оточення. Але ваші чесність, прямота і відвертість бентежать людей і загрожують простоті світу, яку вони створили.

Ось 11 ознак того, що ваша особистість настільки сильна, що лякає інших:

 • Ви чесні до мозку кісток

Ви цінуєте чесність понад усе. Ви завжди готові почати незручну розмову, перейти прямо до справи і висловити свою думку. Але пам'ятайте, що почути правду готові не всі.

 • Ви вирішуєте проблеми, а не наважуєтеся

Якщо ви опинилися у важкій ситуації, ви не та людина, яка сидить і чекає, поки все розсмокчеться само собою. Замість цього ви негайно спробуєте знайти рішення проблеми і не побоїтеся взяти на себе відповідальність.

 • Ви не боїтеся близькості

Дивно, як багато людей в суспільстві в наші дні стверджують, що розуміють важливість близькості, але при цьому уникають її. Однак ви розумієте, що близькість буває різного рівня і необхідна не тільки в романтичних, а й в дружніх і сімейних відносинах. Взяти хоча б такі прості речі, як-от обійми або поплескування по спині.

 • Ви неймовірно енергійні у всьому, що робите

Ви хочете прожити своє життя наповну, випробувавши все, що можна. Але більшість не витримує такої напруги. Вам потрібні люди, які теж прагнуть до екстриму і сповнені дослідницького інтересу.

 • Ви ставите багато запитань

Хоча в цей момент людям може здатися, що ви намагаєтеся їх допитати, правда полягає в тому, що ви хочете зрозуміти їх трохи краще. Ви не запитуєте їх про деталі, ви щиро хочете зрозуміти їх, і запитання  це найкращий спосіб зробити це.

 • Ви не любите чекати

Ви розумієте цінність дружби і товариських відносин, однак, коли справа доходить до очікування, у вас є куди піти і чим зайнятися. Якщо хтось змушує вас чекати, то він повинен засвоїти, що ваш час цінний для вас. Ви просто підете і віддасте свої час, зусилля і енергію тим, хто заслуговує на вас.

 • Ви як детектор брехні  здатний бачити наскрізь

Коли хтось веде себе нещиро або нечесно, у вас в голові блимає червона лампочка, попереджаючи, що це лажа. І шансів у цієї людини з вами не буде. Ви не спілкуєтеся з тими, хто не поважає вас настільки, щоб бути з вами чесним.

 • Ви неймовірно відкриті

Багато людей неймовірно закриті для всього нового. Ви  повна протилежність цим людям, ви відкриті і готові вбирати нові ідеї, концепції і варіанти.

 • У вас є чітке уявлення того, що ви хочете

Ваші цілі є для вас найвищим пріоритетом, що може здатися незручним іншим людям. Але не будьте занадто егоїстичні  намагайтеся замислюватися про те, чи не заподіють ваші дії шкоду іншим людям.

 • Ви людина звички

Послідовність і звички створюють міцну і передбачувану основу, на якій ви можете будувати своє життя. Вам подобається знати, чого очікувати і як ви повинні до цього підготуватися, і вас не цікавлять сюрпризи.

 • Ви не зацікавлені в швидкоплинних відносинах

Одна ніч або зустрічі у вихідні  зовсім не те, що вас приваблює. Якщо вам подобається хтось, ви йдете ва-банк. Ви прагнете до глибоких і щирих відносин і налаштовані серйозно.

За матеріалами

Зображення  pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

24 українські емігранти, які прославили Україну на весь світ
Нашого цвіту — по всьому світу. Тисячі українців були змушені шукати кращої долі за кордоном. Але навіть у чужих країнах вони пам'ятали про своє походження та змогли вразити світ своїм талантом.
Читати більше
​Прикарпатські педагоги взяли участь в міжнародних заходах з інклюзивної освіти
У Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську та Києві відбувалися регіональні тренінги в рамках проєкту міжнародної співпраці «Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти». Деталі — далі в статті.
Читати більше