11 найкращих міст для переїзду

25 квітня 2016
Ліляна

Берлін


Переваги: ​​громадський транспорт, безпека.

Всі, хто коли-небудь відвідував Берлін, знають, що він має велику мережу метро, ​​яка вирізняється своєю чистотою і зручністю. Берлін також безпечний для туристів. Багато корпорацій, такі як Google, SoundCloud і ін., відкривають все більше представництв саме в Берліні. Тому місто часто називають європейською Кремнієвою долиною.

У торішньому списку PwC Берлін займав 16-е місце, цього ж року він змістився на 12-е.

Чикаго


Переваги: ​​якість життя і повітря.

Чикаго - це одне з найбільших міст США. Його населення становить 3 мільйони чоловік. У списку PwC Чикаго входить в першу десятку завдяки легкості ведення бізнесу, якості життя і повітря.

Однак, не все так добре. Транспортна система та інфраструктура потребують серйозного доопрацювання. Влада Чикаго вже виділила кілька мільярдів на налагодження роботи міського водопроводу, шкільних і муніципальних закладів. Але такі глобальні проекти вимагають часу.

Сідней


Переваги: ​​клімат, природа.

Переваги Сіднею очевидні. Ми всі чули про Австралію, її чудову природу, пляжі та фауну. У рейтингу PwC Сідней зайняв 1-е місце за якістю життя і впорядкованістю. Що стосується інших показників, таких як фінансова ситуація, інфраструктура і культура, Сідней також тримається на висоті та практично не має слабких сторін.

Єдиний недолік - це ціни на житло. Як і у всій Австралії, вони досить великі. Наприклад, оренда однокімнатної квартири в Сіднеї буде коштувати приблизно $ 2000 в місяць.

Щоденні витрати в цьому місті на 16% вищі, ніж в середньому по світу. Це ставить Сідней на 12-е місце в списку найдорожчих міст у світі.

Гонконг


Переваги: ​​якість життя, транспорт, низькі податки на бізнес.

Незважаючи на неймовірну щільність населення, Гонконг займає 5-е місце в світі за тривалістю життя. Транспортна система Гонконгу не викликає нарікань - приблизно 90% щоденних пересувань відбуваються на громадському транспорті.

Гонконг займає 1-е місце за рівнем економічної свободи завдяки низьким податкам на бізнес і грамотно побудованому фінансовому ринку. PwC поставила Гонконг на 2-е місце за легкістю ведення бізнесу.
Недоліки Гонконгу: забруднення середовища, якість повітря.

Стокгольм


Переваги: ​​сприяння IT-сфері, чистота.

Стокгольм - одне з міст Європи, котрі розвиваються найшвидше. Завдяки політиці сприяння IT-індустрії, в Стокгольмі з'явилися такі компанії, як Spotify і DICE Games (випустили Battlefield, Mirrors Edge та інші відомі комп'ютерні та консольні ігри).

Улла Хемілтон, віце-мер Стокгольма з інновацій, у своєму інтерв'ю PwC сказала, що місто намагається всіляко допомагати IT-компаніям, оскільки саме за цією індустрією майбутнє.

Стокгольм дуже чисте і зелене місто. Розвинена транспортна система, чиста вода і особлива система опалення допомагають підтримувати порядок.

Єдиним недоліком Стокгольму є іммігранти, яких останнім часом стає все більше.

Париж


Переваги: ​​освіта, транспортна система.

Париж славиться своїми бібліотеками, університетами та високим рівнем освіти, займаючи 1-е місце в рейтингу найбільш освічених міст.

Париж також знаменитий своєю транспортною системою. 14 гілок метро, ​​регіональні поїзди та окремі смуги для автобусів - все це робить громадський транспорт Парижа на голову вище, ніж в інших містах.

З мінусів можна виділити дороге житло, затори та рівень безробіття, який трохи перевищує норму.

Сан-Франциско


Переваги: ​​IT-сфера, інновації.

Третина всіх інвестицій, які приходять в США, отримує Кремнієва долина, яка знаходиться в Сан-Франциско. Це частина міста, яка відрізняється великою концентрацією IT-корпорацій. Google, Apple, Facebook, Microsoft, Adobe - це лише невелика частина компаній, офіси яких знаходяться тут.

Незважаючи на те, що в рейтингу PwC Сан-Франциско не найдорожче місто, з кожним роком воно стає все дорожчим. Це змушує багатьох переїжджати в передмістя.

Торонто


Переваги: ​​рівень життя, охорона здоров'я, інфраструктура, транспорт, безпека.

Незважаючи на скандал із залежним від кокаїну мером, який стався у 2012 році, Торонто є одним з найкращих міст для проживання. Воно знаходиться в трійці лідерів за якістю життя, безпеки та інфраструктури, що робить його бажаним для переїзду.

У рейтингу громадського транспорту Торонто займає 1-е місце у світі. А в рейтингу завантаженості доріг - 13-е (чим вище позиція, тим гірше).

Сінгапур


Переваги: ​​легкість ведення бізнесу, громадський транспорт.

Сінгапур має неймовірну транспортну систему, основу якої складають швидкісні потяги. У своєму звіті PwC зазначає, що з кожним роком Сінгапур стає все кращим для життя, поступово виправляючи всі свої недоліки.

Нью-Йорк


Переваги: ​​стійка економіка, легкість ведення бізнесу, транспорт, інфраструктура.

У списку PwC Нью-Йорк є другим бажаним містом для переїзду. Впевнену позицію Нью-Йорку забезпечили легкість ведення бізнесу, розвинена транспортна система і чудова інфраструктура міста.
У порівнянні з іншими містами, Нью-Йорк відносно дешевий для проживання, але вартість оренди житла дуже велика і поступається лише двом містам у світі.

Лондон


Переваги: ​​IT, легкість ведення бізнесу, транспорт.

У рейтингу PwC Лондон посів 1-е місце, що робить його найбільш бажаним містом для переїзду. Уряд всіляко сприяє розвитку бізнесу та IT-індустрії. Недавній проект Міністерства зв'язку забезпечив доступом до Інтернету практично всі лондонські школи.

Транспортна система не викликає нарікань. Всім відомі двоповерхові автобуси ходять відповідно до розкладу, зазначеному на зупинках. А надшвидкий поїзд може доставити вас в Париж за кілька годин.

Лондон - одне з найбагатших міст світу. Це одночасно і добре, і погано. Приміром, кількість мільярдерів тут більша, ніж в будь-якому іншому місті, що, звичайно ж, добре, але тільки для них.

Багато жителів скаржаться на те, що місто стає занадто дорогим навіть для робітничого класу. Також варто відзначити велику кількість іммігрантів, які вимагають у роботодавця менше грошей, тим самим забираючи роботу у місцевих жителів.
 
Мені було б цікаво дізнатися, яке місце в рейтингу зайняв Київ та інші великі міста пострадянського простору. Зрозуміло, що в першій тридцятці їм робити нічого. На жаль, у PwC немає інших досліджень на цю тему.

Але згідно з дослідженням Legatum Institute, Україна займає 64-е місце в рейтингу за рівнем життя, поступаючись таким країнам, як Шрі-Ланка, Мексика, Кувейт і Ямайка. Варто зауважити, що Legatum Institue - це незалежна і некомерційна організація, тому причин не вірити їм я не бачу.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше