#нероботаамрія В UDEN-S

Моя історія розпочалася трохи більше, ніж чотири роки тому, і до сьогоднішнього дня я продовжую її писати. Мабуть, Всесвіт не байдужий до мене, коли підказав надіслати резюме на цікаву вакансію PR-спеціаліста до "УДЕН-УКРАЇНИ". Тоді я й дізналась, що в нас у Кропивницькому є завод з виготовлення електричних енергозберігаючих обігрівачів під теплим знаком UDEN-S, побачила нестандартні, незвичні для пересічного розуміння прилади.

Я прийшла, не тямлячи нічого у новій професії та специфіці діяльності компанії, та це нікого не лякало і не стало перешкодою. Бажання ж головне! Люб'язно прийняли, познайомили з колективом, усьому навчили.
І тут життя закрутилося, події почали активно розгортатися. Моє перше здивування: як це, прямо тут, в офісі, будемо смажити пиріжки? А то як же! Ще б пак! Усі разом зібралися на кухні, нарізали капусту, наліпили пиріжки, посмажили і в такому ж складі посмакували ними. Здивування наступне: проведення традиційної суботньої толоки за участі абсолютно всіх членів колективу. То був перший виїзд на далеке Балі, так ми ласкаво називаємо район міста - Балашівку, куди згодом переїхали до "нових апартаментів". Написання першого прес-релізу…

Наш офіс нагадує вулик, де всі активно розмовляють, сміються; йде творчий процес, дзвонять телефони, приходять відвідувачі. Кожен зайнятий своєю справою, тож тихо буває тільки зранку, коли всі сходяться на роботу. Всередині колективу панує особлива атмосфера, створена нашими традиціями, гарним гумором, посмішками, доброзичливістю, взаємною повагою. Кожен день народження, професійне свято, день заснування компанії, Новий рік, жіночі та чоловічі свята – особливі.Отримувати задоволення та натхнення від роботи дуже важливо. Коли я щось творю, пишу, вигадую, втілюю в життя і бачу позитивний результат – це спонукає до змін і вдосконалення. За ці чотири роки змінилася не тільки я, компанія виросла, модернізувалася. А знаєте, що надихає найбільше? Відгуки клієнтів. Коли люди із задоволенням діляться своїми враженнями, пишуть вірші, знімають відео, розповідають, як змінилося їх життя після встановлення наших обігрівачів… Одне єдине слово із відгуку клієнта "балдіємо" – таке ємке і глибоке, відразу зрозуміло, що задоволенню немає меж.

Тішить, що я частинка цього величезного механізму, нашого окремого світу. Розуміння того, що ми допомагаємо людям вирішувати проблеми, пропонуючи найоптимальніший варіант, створюємо впевненість у теплому майбутньому та сьогоденні – мотивує. Дуже приємно бачити щасливі обличчя користувачів, знати, що робота команди – актуальна, корисна, затребувана! Отриманий позитив і є зарядом для майбутніх перемог. А їх у нас попереду дуже багато!

Крім колосального досвіду, нових знань, самореалізації і друзів, тут я знайшла себе. Люблю свою роботу, як би банально це не звучало. 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше